• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-9687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

همزمان با ایام شهادت ثامن‌الحجج(ع) با مجموع شمارگان بیش از یک میلیون نسخه؛

چاپ هشتم «امام رضا(ع) و زندگی» روانه بازار شد

به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) برای هشتمین بار کتاب «امام رضا(ع) و زندگی» را همزمان با دهه آخر ماه صفر و ایام شهادت امام هشتم(ع) منتشر و روانه بازار کرده است.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی انتشارات آستان قدس رضوی، «امام رضا(ع) و زندگی» عنوان کتابی به قلم «مهدی غلامعلی» است که گزارش‌ها و داستان‌هایی کوتاه از شیوه زندگی امام رضا(ع) را روایت می‌کند.

بهترین الگو برای زندگی اسلامی، پیامبر خدا(ص) و پس از ایشان امامان هستند بنابراین در این اثر نیز ضمن معرفی و تبیین سبک زندگی رضوی و همچنین همراهی و سیری در سیره زندگی هشتمین حجت خدا، نسبت به شیوه زندگانی خاندان پیامبر(ص) و اهل ایمان معرفت‌افزایی می‌شود؛ نویسنده در این اثر گزیده‌ای از روایاتی را بیان می‌کند که بازگوکننده شیوه رفتاری اهل بیت(ع) و به ویژه امام هشتم(ع) است.

این کتاب در هشت بخش با نام‌های «امام(ع)، خانواده و خویشان»، «امام(ع) و مردم»، «امام(ع) و حاکمان»، «امام(ع)، خوراک و بهداشت»، «امام(ع)، علم و حکمت»، «امام(ع) و معصومان»، «امام(ع) و عبادت» و «امام(ع)، دعا و ذکر» به سبک زندگی امام رضا(ع) می‌پردازد.

به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) چاپ هشتم این کتاب را در قطع رقعی منتشر کرده و با قیمت 85 هزار ریال در دسترس عموم مخاطبان قرار داده است.

شایان ذکر است مجموع شمارگان چاپ قبلی « امام رضا(ع) و زندگی» 992 هزار و 500 نسخه بوده که در چاپ جدید آن 10 هزار نسخه به تیراژ این کتاب اضافه شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: