• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-11490-5
  • خبرنگار : 15043
  • منبع خبر : ----

چشم و هم‌چشمی مردم کاشمر در دفن اموات

رئیس شورای شهر کاشمر گفت: به دلیل برخی چشم و هم‌چشمی مردم کاشمر به دفن اموات در آرامستان «بهشت بقیع» رغبتی ندارند.

به گزارش ایسنا-  منطقه خراسان، محمد خباززاده امروز 21 آبان‌ماه در بازدید از روند عمرانی آرامستان بهشت بقیع از بی رغبتی مردم این شهر در دفن اموات خود در آرامستان «بهشت بقیع» خبر داد.

وی تصریح کرد: به منظور ترغیب مردم به استفاده از آرامستان بهشت بقیع باید اقداماتی در راستای بازسازی و بهسازی آن انجام شود.

خباززاده افزود: علی‌رغم اقداماتی که در این مجموعه صورت گرفته اما مردم استقبال نمی‌کنند و همچنان به دفن اموات در زیارتگاه امامزاده سیدحمزه(ع) در باغمزار کاشمر و یا زیارتگاه شهید آیت‌ا... مدرس(ره) رغبت بیشتری دارند که شاید یکی از دلایل آن چشم و هم‌چشمی باشد.

رئیس شورای شهر کاشمر با اشاره به قرار گرفتن زیارتگاه امامزاده سیدمحمد(ع) در جوار آرامستان بهشت بقیع اظهار کرد: لازم است مسیر خاکی مقابل این زیارتگاه آسفالت شود.

خباززاده ادامه داد:‌ با توجه به موقعیت مناسب این زیارتگاه در ورودی شهر کاشمر که محل توقف بسیاری از خودرو‌های سبک و سنگین ورودی به کاشمر است باید مسیر مقابل آن آسفالت شود زیرا که با این وضعیت وجهه مناسبی ندارد و شایسته است شهرداری در این موضوع ورود پیدا کند و نسبت به آسفالت این قسمت که مساحت زیادی هم ندارد، اقدام کند.

در ادامه شهردار کاشمر نیز طی سخنانی افزود: آسفالت این قسمت در حوزه وظایف اداره راه و شهرسازی است و باید فرمانداری شهرستان از این اداره درخواست کند که نسبت به آسفالت مقابل این زیارتگاه اقدام نمایند.

جعفر سلیمانی عنوان کرد: ما در شهرداری با مشکل کمبود قیر مواجه هستیم ضمن این‏که اولویت‌های زیادی در داخل شهر و کوچه‌‌ها و مسیرهای مختلف که سالیان سال است از آسفالت نامناسب رنج می‌برند داریم اما اداره راه، قیر فراوانی در اختیار دارد و باید آسفالت آن قسمت را انجام دهد.

وی تأکید کرد: ما حتی مسیر مقابل آرامستان بهشت بقیع را هم آسفالت نکرده‌ایم زیرا در حوزه وظایف اداره راه است لذا امکان آسفالت مقابل زیارتگاه سیدمحمد(ع) برای شهرداری وجود ندارد و باید خود اداره راه اقدام کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: