• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-10384-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان رضوی خبر داد

کسب رتبه برتر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان از ابتدای سال تاکنون

استاندار خراسان رضوی از کسب رتبه برتر شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان با اشاره به برگزاری شصت و هشتمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در وزارت کشور با هدف پیگیری موضوعات بهبود فضای تولید و سرمایه گذاری افزود: از مصوبات مهم این جلسه پیگیری منظم جلسات و مصوبات در سطح استان ها و در چارچوب شرح وظایف این شوراها بود.

وی ادامه داد: از دیگر موارد مهم مورد توجه در جلسه مذکور ضرورت پاسخگویی دستگاه ها در قبال تصمیمات مصوب با حضور و ریاست استانداران و ضرورت شناسایی عوامل و موانع ملی مخل تولید و سرمایه گذاری و انعکاس موضوع به شورای گفت و گوی ملی و وزارت کشور جهت پیگیری و رفع آن بوده است.

رشیدیان گفت: خوشبختانه در 6 ماهه نخست سال جاری جلسات شورای گفت و گوی استان با دارا بودن 44 مصوبه که 11 مورد آن در حوزه اصلاح، حذف یا وضع مقررات، 15 مصوبه در مبحث مهم بهبود فضای کسب و کار، یک مورد با هدف ارتقای فرهنگ اقتصادی، اخلاق کسب و کار و مهارت های شغلی و کارآفرینی و مابقی مطالبات موردی بخش خصوصی توانسته است در میان 31 استان کشور به همراه اصفهان و کرمان، از جمله استان های برتر به لحاظ عملکرد مطلوب باشد.
 
رشیدیان تاکید کرد: شاخص ها و متغییرهای مهمی در انتخاب سه استان برتر نقش داشته که از جمله آن می توان به نظم در برگزاری جلسات در چارچوب شرح وظایف بودن مصوبات شورا و مصوبات اقدام شده را نام برد که خوشبختانه خراسان رضوی در معیارهای ذکر شده نتایج مطلوبی را کسب کرده است.

وی با بیان این مهم که تداوم این روند مثبت و سازنده از مطالبات استان و بخش خصوصی است، خاطرنشان کرد: همگی می بایست تلاش کنیم تا از طریق همکاری و مشارکت دبیرخانه و تمامی اعضای شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی مورد توجه جدی قرار گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: