• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-12290-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

درمانگاه تامین اجتماعی گناباد به پلی‌کلینیک ارتقاء یافت

طی مراسمی درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان رسما به پلی‌کلینیک ارتقاء یافت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حمید داستانی مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خراسان رضوی امروز 22 آبان ماه در این مراسم اظهار کرد: تنها ارتقای درمانگاه به پلی ‌کلینیک برای افزایش سطح درمان نبوده بلکه این ارتقا زمینه جذب متخصص و تجهیزات لازم را فراهم می‌‌کند که باید در این خصوص تلاش کرد.

وی تأمین پزشک متخصص در مناطق محروم استان را از دغدغه‌های مهم سازمان تأمین اجتماعی دانست و ادامه داد: درمانگاه تامین اجتماعی گناباد سالانه به حدود 90 هزار نفر از مردم و بیمه شدگان این شهرستان خدمات رایگان ارائه می‌دهد که امیدواریم با ارتقاء آن به پلی کلینیک، ارائه خدمات از نظر کمی و کیفی بیشتر شود.

داستانی افزود: سازمان تامین اجتماعی اعتبار خاصی را برای توسعه فضاهای فیزیکی مراکز درمانی تابعه اختصاص نمی‌دهد، بر همین اساس بایستی مشارکت مردم، خیران و مسئولان مربوطه در این زمینه افزایش یابد.

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خراسان‌رضوی اظهار کرد: هم اکنون 70 درصد از جمعیت  گناباد  تحت پوشش درمانی تامین اجتماعی هستند که این تعداد تحت پوشش درمان تامین اجتماعی وظیفه ما را دو چندان می ‌کند.

افزایش کیفیت خدمات، مطالبه مردم گناباد 

همچنین در ادامه محمدعلی نبی‌پور فرماندار گناباد در این مراسم گفت: با توجه به تعداد بسیار بیمه‌شدگان و افزایش مراجعات به مراکز درمانی تامین اجتماعی، افزایش کیفیت خدمات از مطالبات مردم این شهرستان است.

وی همچنین خواستار بهره‌گیری بیشتر از فضای درمانگاه 22 بهمن گناباد برای ارائه خدمات درمانی تامین اجتماعی و ارتقای خدمات این بخش شد و خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی گناباد با قدمتی که دارد می ‌تواند در تامین نیروی متخصص در بخش درمان همکاری مناسبی با تامین اجتماعی داشته باشد.

ابوالقاسم صادق‌پور رئیس پلی ‌کلینیک تأمین اجتماعی گناباد نیز طی سخنانی عنوان کرد: با ارتقای درمانگاه تامین اجتماعی گناباد به پلی ‌کلینیک امکان جذب 9 متخصص و راه‌‌اندازی رادیولوژی و سونوگرافی نیز فراهم می ‌شود.

وی ادامه داد: هم اکنون چهار پزشک، یک ماما و 30 پرستار در پلی کلینیک تأمین اجتماعی گناباد مشغول به کار هستند که امکان افزایش پرستاران به تعداد 49 نفر در این مرکز فراهم شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: