• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-8585-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

رئیس دوره‌ ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان خبر داد

انتخاب گزینه‌های شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان برای استانداری خراسان رضوی

رئیس دوره‌ ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در خراسان رضوی از انتخاب گزینه ‌های جدید شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان برای تصدی استانداری خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان الهه قلی زاده در حاشیه برگزاری نشست خانه احزاب خراسان رضوی در جمع خبرنگاران با اشاره به تصمیمات این مجموعه برای ارایه گزینه های پیشنهادی به دولت برای تصدی پست استانداری در خراسان رضوی اظهار کرد: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات خراسان رضوی در  جلسات قبلی  که با هدف معرفی گزینه های پیشنهادی برای استانداری خراسان رضوی برگزار شد آقایان محسن مهرعلیزاده، هادی پژوهش و حسین امینی را انتخاب نمود.

وی ادامه داد: اما پس از معرفی آقای محسن مهرعلیزاده به عنوان استاندار اصفهان، این شورا تصمیم به رای گیری مجدد گرفت که در جلسه شب گذشته آقایان علی محقر، محمد رحیم نوروزیان و حسین مهری حایز اکثریت آرا شدند. این گزینه ها به عنوان افراد مورد تایید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات خراسان رضوی به هیات دولت معرفی خواهند شد.

قلی زاده بیان کرد: وظیفه ما این است که به لحاظ اینکه در آینده پاسخگوی مردم و تاریخ باشیم، موظفیم گزینه های خود را به هیات دولت معرفی کنیم اما اینکه تا چه حد آن ها به این امر توجه می کنند، باید خود پاسخگو باشند.

رئیس دوره‌ ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در خراسان رضوی با اشاره به انتصاب صورت گرفته در شهر داری مشهد نیز عنوان کرد: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در انتخاب گزینه های مطرح در شهرداری مشهد دخل و تصرفی به آن صورت نداشته اما پیشنهاداتی را ممکن است ارایه کند. ضمن اینکه ما یک بانک اطلاعاتی تهیه کردیم و در اختیار شهردار نیز قرار دادیم. 

وی اضافه کرد: حمایت ما از شهرداری مشروط نیست و قرار شده با معاونت های شهرداری جلساتی داشته باشیم و برنامه هایی ارایه دهیم. ما باید از لیستی که به شهرداری داده ایم حمایت کنیم و تاکنون نیز از انتصابات شهردار مشهد راضی بوده ایم چرا که این انتصابات براساس تخصص بوده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: