• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-9588-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

خبیری: مسئولیت این شکست با من است

سرمربی تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: بازیکنان در این بازی نمایش خوبی را داشتند و مسئولیت این شکست را قبول می‌کنم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محسن خبیری پس از شکست خانگی تیمش مقابل آتلیه طهران قم اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی که کرده بودیم، می‌دانستیم تیم آتلیه طهران قم بیشتر گل‌های خود را در ضد حملات به ثمر می‌رساند.با گل زود هنگامی که وارد دروازه تیم آتلیه طهران قم کردیم کمی اشباع شدیم و نتوانستیم بازی همیشگی خود را به نمایش بگذاریم.

وی بیان کرد: در ادامه اجازه دادیم که حریف به جو سالن عادت کند و بازی بهتری را به نمایش بگذارد. زمانی که تیم میهمان در زمین تیم حریف بتواند خود را پیدا کند بازی سخت می‌شود، تیم آتلیه طهران قم در این فصل بهترین بازیکنان این شهر را در اختیار دارد، در نهایت باید این اعتراف کنم که به هیچ عنوان بازی خوبی را در این بازی به نمایش نگذاشتیم.

خبیری بیان کرد: جا دارد از تمام تماشاگران خونگرم شهر مشهد بابت این شکست عذرخواهی کنم و تمام مسئولیت این شکست را  بر گردن می‌گیرم.
 
وی تصریح کرد: باید بر روی نقاط ضعف خود کار کنیم ، امروز روز خوب دروازه‌بان تیم آتلیه طهران قم بود و توانست عملکرد بی نقصی را در این بازی داشته باشد.

خبیری در خصوص عملکرد ضعیف تیمش در فاز دفاعی عنوان کرد: وقتی تیمی گل می‌خورد تمام تیم مقصر است باید روی این موضوع کار کنیم که چرا راحت گل می‌خوریم، البته نباید فراموش کنیم که جزو سه تیم با آمار کمترین گل خورده در لیگ برتر هستیم.

سرمربی در خصوص داوری این بازی گفت: نمی‌توانم در خصوص داوری صحبتی انجام دهم، تمام ایران در این 16 هفته به عملکرد داوران اعتراض داشتند. متاسفانه در این بازی بازهم شاهد اشتباه داوری بودیم، در حالی  که برای ایجاد موقعیت تلاش می کردیم داور خطای بازیکن تیم حریف را اعلام نکرد و همان توپ وارد دروازه تیم ما شد.

وی اضافه کرد: باید به تصمیم داور احترام بگذاریم و تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که دستان خود را بالا ببریم و تسلیم شویم.
 
خبیری در خصوص استفاده دیرهنگام از سیسیتم پاورپلی در این بازی گفت: با توجه به اینکه پنج خطای حریف پر شده بود تمرکز خود را برروی این موضوع قرار دادیم تا از بازیکن تیم حریف خطا بگیریم تا از پنالتی نقطه دو استفاده کنیم ولی نتوانستیم به این مهم دست یابیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینه نتوانستیم از بازینان تیم حریف خطا بگیریم، تصمیم گرفتیم در یک دقیقه پایانی بازی از سیستم پاور‌پلی استفاده کنیم که متاسفانه از این تاکتیک هم نتوانستیم بهره ببریم و تیم آتلیه طهران قم در دفاع عملکرد بی نقصی داشت.
خبیری درباره عملکرد بهتر تیمش در بازی‌های خارج از خانه عنوان کرد: دربازی‌هایی که میزبان هستیم، شرایط خوبی را داشتیم، متاسفانه در چند هفته با بدشانسی نتوانستیم همانند بازی‌های خارج از خانه نتیجه بگیریم، تمام بازیکنان تلاش خود را می‌کنند تا برای تیم خود بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند و با دست پر از  بازی‌های داخل خانه خارج شوند. 

وی درخصوص محرومیتش در این دیدار عنوان کرد: در بازی با منصوری قرچک هیچ اعتراضی به داور نداشتم،ولی داور لطف کرد ومن را اخراج کرد و به هیمن دلیل در این بازی نمی‌توانستم بر روی نیمکت حضور داشته باشم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: