• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-17286-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

همدری دانشگاه‌های مشهد با زلزله زدگان غرب کشور

دانشگاهیان دانشگاه‌های مشهد در پی حادثه تلخ زلزله در غرب کشور و جا‌ن‌باختن جمعی از هموطنان عزیزمان، با صدور پیامی با زلزله‌زدگان غرب کشور ابراز همدردی کردند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی، فردوسی و آزاد اسلامی مشهد در پی حادثه تلخ زلزله در غرب کشور و جا‌ن‌باختن جمعی از هموطنان عزیزمان، با صدور پیامی با زلزله‌زدگان غرب کشور ابراز همدردی کردند.

اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای پذیرش مصدومان زلزله غرب کشور

محمد رضا دارابی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن ابراز همدردی با مردم زلزله زده غرب کشور بیان کرده است: 

خبر وقوع زمین لرزه و جان باختن جمعی از هموطنان عزیزمان موجب تأسف و تأثر شد، اگر چه فقدان عزیزان سفر کرده در این امتحان بزرگ، سخت و طاقت فرساست، اما بی‌گمان، حکمت خداوند در حوادث ناگوار، برای مؤمنین که به بشارت پروردگار بر صابرین یقین دارند و در گریز از دامان مصائب ناگوار به ریسمان الهی چنگ می‌زنند، موجب تحکیم ایمان و تفکر در ذات فانی و ناپایدار دلبستگی‌های مادی جهان می‌شود.

دکتر دارابی به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با همه داغداران و آسیب دیدگان این حادثه دردناک، اعلام کرده است این دانشگاه با تمام ظرفیت آمادگی ارائه خدمات درمانی و انتقال مصدومان و هر گونه کمک و همراهی در این زمینه را دارد.

ابراز همدردی دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد با هموطنان زلزله زده

دانشگاه فردوسی مشهد برای ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه  پیامی صادر کرد:

در پی وقوع زلزله شدید در مناطق و استان‌های غرب کشور و داغدار شدن عده‌ای از هموطنان براثر این حادثه، روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد مراتب تاثر و تأسف خود را از این ضایعه جانگداز ابراز نموده و ضمن اظهار تسلیت دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد به بازماندگان این عزیزان آرزوی بهبودی و سلامت را برای مصدومان این حادثه از خداوند متعال خواستار است.

تسلیت و ابراز همدردی دانشگاه آزاد مشهد در پی زلزله شدید غرب کشور

دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با صدور پیامی اعلام کرد:

وقوع زلزله در غرب کشور منجر به جان باختن و  زخمی شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد. وقوع این حادثه اندوهباررا به مردم عزیز استان کرمانشاه، به ویژه خانواده های داغدار این عزیزان، تسلیت و تعزیت عرض نموده، ضمن ابراز همدردی صمیمانه با بازماندگان، از درگاه ایزد متعال، برای درگذشتگان این حادثه غفران واسعه الهی و علو درجات، برای بازماندگان صبر و شکیبایی و همچنین برای مجروحان و مصدومان این حادثه شفای عاجل مسئلت می نمایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: