• یکشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-10988-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

سرمربی فرش‌آرا: جبران می‌کنیم

سرمربي تيم فوتسال فرش‌‌آرا گفت: براي جبران شكست خانگي هفته گذشته به ميدان خواهيم‌رفت.

محسن خبيري در گفت وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا- منطقه خراسان، در خصوص شرايط تيمش براي تقابل با پارسيان شهر قدس اظهار كرد: بعد از شكست خانگي كه هفته گذشته مقابل تيم آتليه طهران قم داشتيم، تمام بازيكنان براي جبران اين شكست تمرينات خوبي را دنبال كردند و هم‌قسم شده‌اند كه شكست هفته گذشته را جبران كنند.

وي ادامه داد: يكي از دلايلي كه در بازي گذشته بازي را واگذار كرديم، فشار بالایی بود که بازيكنان در مقابل تماشاگران تجربه کردند، ضمنا بر خلاف جريان بازي گل‌های بدی دريافت كرديم.

سرمربي تيم فوتسال فرش‌آرا در خصوص مشكل گلزني تيمش عنوان كرد: مالكيت توپ و ميدان را در بازي‌هاي اخير در اختيار داشتيم ولي در ايجاد موقعيت نتوانستيم شرايط خوبي داشته‌باشیم.با توجه به اينكه در فوتسال برای تمام بازيكنان موقعيت گلزني پيش مي‌آيد، بايد از موقعيت‌های خود به خوبي استفاده كنيم، قطعا در ادامه بيشتر بر روي اين موضوع كار خواهيم‌کرد.

وي در خصوص مصدوميت‌های بازيكنانش در اين فصل گفت: در اين فصل شايد يك يا دو بازي تمام بازيكنان را در اختيار داشتيم، در بعضي از بازي‌ها قدرت بهادري در تركيب حضور نداشت و در برخي مصطفي طيبي و سعيد سروري را به دليل محروميت و مصدوميت در اختيار نداشتيم، قطعا حضور تمامي بازيكنان مي‌تواند شرايط بهتري را براي تيم رقم زند.

سرمربي تيم فرش‌آرا درباره نتايج ضعیف تيمش در بازي‌های خانگی ادامه داد: بعد از بازي با شهروند ساري نتوانستيم در خانه خود پيروز مسابقه شويم ولي با اين حال تمام تلاش خود را خواهيم كرد كه بعد از كسب شش امتياز از دو بازي خارج از خانه بتوانيم اولين سه امتياز بازي خانگي در نیم‌فصل دوم را تقديم هواداران کنيم.

وي در پايان گفت: زمان زيادي تا انتهاي فصل باقي مانده و امیدواریم در پايان فصل بتوانيم نماينده خوبي براي استان خراسان رضوي باشيم و رتبه خوبي در جدول به ارمغان آوريم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: