• سه شنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-12884-5
  • خبرنگار : 15262
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعاونی، کار و رفاه اجتماعی استان:

سامانه ثبت قراردادهای کار راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل تعاونی، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به آغاز عملیات راه اندازی آزمایشی سامانه ثبت قراردادهای کار در مهر ماه سال جاری عنوان کرد: پس از اجرایی شدن کامل سامانه، ثبت قراردادهای کار توسط کارفرمایان بایستی در سامانه صورت گیرد.

محمود احمدی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به آمار تعداد قرادادهای موقت و دائم کار در استان اظهار کرد: آمار دقیقی از تعداد قراردادهای کار استان‌ها در دست نیست.

وی ادامه داد: آنچه که طی چندین سال به دست آمده و قابل استناد است و توسط وزارت کار نیز تایید شده، این است که بیش از ۹۰ درصد قراردادهای کارگران کشور قرارداد مدت موقت است.

مدیرکل تعاونی، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه در این ارستا و برای ثبت و ساماندهی قراردادهای کار قرار است سامانه ثبت قراردادهای کار راه‌اندازی ‌شود، تصریح کرد: پس از اجرایی شدن کامل سامانه، ثبت قراردادهای کار توسط کارفرمایان بایستی در سامانه صورت گیرد.

احمدی با تاکید بر اینکه در سال ۹۷ آمار درستی از تعداد قراردادهای کار که در سامانه ثبت شده در دسترس خواهد بود، خاطرنشان کرد: پیش بینی می‌شود با راه اندازی این سامانه در اوایل سال ۹۷ آمار قابل اتکایی در خصوص قراردادهای دائم و موقت قابل استخراج باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: