• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-186-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

توضیحات دانشگاه فردوسی درباره صدای مهیب یکی از خوابگاه‌های دانشجویی

مدير رفاه و سلامت دانشجويان دانشگاه فردوسی مشهد در مورد وقوع صدای مهیب در یکی از خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه توضیح داد.

دکتر مسعود همایونی فر در گفت و گو با ایسنا- منطقه خراسان، در پی انتشار اخباری مبنی بر شنیده شدن صدایی مهیب، شامگاه گذشته در یکی از خوابگاه های دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد، اظهار کرد: علت این صدای مهیب، نقص فنی مشعل موتورخانه آب گرم و شوفاژ یکی از خوابگاه‌های پسران دانشگاه بود که برخی از دانشجویان گمان کردند انفجار رخ داده و باعث رعب و وحشت آنان شد، درحالی که هیچ مشکل خاصی به وجود نیامده است.

وی با تاکید براینکه این مسئله کنترل شده و هیچ یک از دانشجویان صدمه‌ای ندیده‌اند، ادامه داد: در برخی مواقع که موتورخانه‌ها سرویس‌ می‌شوند، ممکن است صداهای مهیبی مشابه صدای انفجار ایجاد کنند، درحالیکه تنها یک صدا است نه واقعا انفجار. 

مدير رفاه و سلامت دانشجويان دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به اینکه برخی از موتورخانه‌های دانشگاه نیاز به بازسازی اساسی دارند، تاکید کرد: ما دنبال این هستیم که به صورت دوره ای موتورخانه‌ها را بازسازی اساسی کنیم، ولی هزینه های سنگین آن، این امر را به تاخیر می‌اندازد؛ ولی شرکت‌های پیمانکار تاسیساتی به منظور نگه داری موتورخانه ها به ویژه پیش از زمستان آن‌ها را سرویس  می‌کنند که ممکن است برخی مواقع با مسائلی از قبیل این صدای مهیب برخورد کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: