• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-388-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

همایش بسیجیان در امام رضا، پدیده-نفت در ثامن

در حالی ‌که به نظر می‌رسید دیدار پدیده و نفت تهران در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شود، این دیدار به ورزشگاه ثامن منتقل شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در حالی که توقع می‌رفت پس از برگزاری دیدار تیم‌های سیاه‌جامگان و استقلال تهران در ورزشگاه ثامن، دیدار روز جمعه پدیده و نفت تهران در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شود، اما مشخص نیست به چه علتی این دیدار هم در ورزشگاه پر از ایراد ثامن‌الائمه برگزار خواهدشد.

حیدر خوش‌نیت، معاون سیاسی‌ انتظامی فرمانداری مشهد اظهار کرد: کمیته انتظامی برگزاری مسابقات ورزشی با برگزاری مسابقه تیم‌های پدیده و نفت در روز جمعه، سوم آذر ماه، در ورزشگاه امام رضا(ع) موافق است.

وی افزود: با توجه به مصوبات قبلی کمیته امنیتی ‌انتظامی مسابقات ورزشی فرمانداری مشهد این کمیته هیچ مشکلی با برگزاری این دیدار در ورزشگاه امام رضا(ع) ندارد.

حال مشخص نیست چه دلیلی سبب شده تا دیدار پدیده و نفت تهران در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار نشود. نباید فراموش کرد ورزشگاه ثامن علاوه بر کمبودهایی که دارد، به واسطه مسافت دورش از مشهد علاقه‌مندان به فوتبال را با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌کند.

با توجه به برگزاری همایش بسیجیان استان در ورزشگاه امام رضا(ع) در روز پنجشنبه، دوم‌ آذر ماه، به نظر می‌رسد که همین همایش سبب شده تا دیدار تیم‌های پدیده و نفت به ثامن‌ منتقل شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: