• پنجشنبه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-888-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

یک لشگر مصدوم و محروم برای پدیده

دست خالی مهاجری مقابل درخشان

تیم فوتبال پدیده در حالی روز جمعه پذیرای نفت تهران خواهدبود که چندین بازیکن خود را در اختیار نخواهدداشت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، تیم فوتبال پدیده در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس باید روز جمعه از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه ثامن مشهد پذیرای نفت تهران باشد که برای این دیدار تعداد زیادی از بازیکنانش را به دلایل مختلف در اختیار ندارد.

علاوه بر بابک حاتمی که پیش از آغاز لیگ برتر هفدهم با پارگی رباط صلیبی روبه‌رو شد، محمدرضا مهاجری برای دیدار با نفت، میلاد کمندانی، محمدحسین مرادمند، معین عباسیان و فریبرز گرامی را به علت مصدومیت در اختیار نخواهدداشت.

همچنین اکبر صادقی، محمدرضا خانزاده و اکبر ایمانی به علت دریافت کارت زرد در دیدار قبلی پدیده، برابر پرسپولیس از حضور در دیدار پدیده و نفت محروم هستند.

اگر مشکل خاصی برای سایر بازیکنان پدیده رخ ندهد، مهاجری ۸ بازیکن خود را برای رویارویی با درخشان در اختیار نخواهدداشت. تنها اتفاق خوشحال‌کننده برای پدیده اینکه امین قاسمی‌نژاد با اتمام محرومیتش، می‌تواند در برابر نفت تهران به میدان برود.

اگرچه پدیده در ابتدای فصل با ترکیب گردان، ناصحی، خانزاده، حسینی، مرادمند، صادقی، ایمانی، خلعتبری، قاسمی‌نژاد، عباسیان و قاضی به میدان می‌رفت اما هفته‌هاست که رضا مهاجری نتوانسته از ترکیب ایده‌آل خود استفاده کند و تعداد بالای مصدومان این تیم دست این سرمربی خوشنام مشهدی‌ها را بسته‌است. البته نباید عملکرد خوب جوانان این تیم را در هفته‌های غیبت بازیکنان باتجربه از یاد برد.

سعید جلالی، مهدی‌خانی، مهربان و حتی زامهران و صدری در هفته‌های اخیر با تصمیم مهاجری فرصت حضور در زمین را پیدا کردند و اتفاقا نشان دادند که از پتانسیل بالایی برخوردارند و اگر بار تجربی‌شان هم بالا برود، می‌توانند رقبای خوبی برای بازیکنان اصلی پدیده باشند، اما غیبت همزمان دو هافبک دفاعی باتجربه و البته ملی‌پوش پدیده‌ای‌ها کار را برای این تیم در جدال خانگی با نفت سخت خواهدکرد.

در این میان به نظر می‌رسد سعید جلالی با عملکرد خوب و مطمئن خود این هفته هم در چارچوب دروازه پدیده‌ای‌ها خواهدایستاد و همچنین با توجه به غیبت همزمان گرامی، خانزاده و مرادمند، ناصحی در قلب دفاع زوج عبدالله حسینی خواهدبود. در سمت راست اما مطابق چند هفته گذشته مرتضی منصوری باز هم فیکس خواهدبود‌. 

در این میان بدون شک راه برد نفت، اتکا به جوانان پدیده است که مهاجری در سال‌های اخیر نشان داده در این امر متخصص است. بازی دادن به سینا زامهرانی که تابحال در آزادی به میدان نرفته‌بود آن هم از ابتدا، نشان می‌دهد که مهاجری ترسی از بازی دادن به جوانانش ندارد.

باید منتظر ماند و دید که در نهایت این جوانان مهاجری خواهندبود که در نهایت ۳ امتیاز را در بازی روز جمعه از آن خود خواهندکرد یا نفتِ درخشان باز هم در ثامن شکست‌ناپذیر می‌ماند و با امتیاز به تهران برخواهدگشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: