• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 969-491-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نائب رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی استان مطرح کرد:

آغاز موج سفر در قالب طرح مبدا به مبدا

نائب رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: با پایان ماه محرم و صفر و شروع ایام غیرپیک، موج جدید سفر در قالب طرح مبدا به مبدا آغاز شده است.

فرهاد دوایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: طرح مبدا به مبدا برای سفر به مشهد در ایام غیرپیک برنامه‌ریزی شده است و گروه‌های بیش از 30 نفر امکان ثبت‌نام در این طرح را دارند.

وی خاطرنشان کرد: گروه‌های زیارتی معمولا از شنبه تا چهارشنبه به مشهد سفر می‌کنند و سفرها به مشهد در ایام تعطیل صورت نمی‌گیرد. در اینگونه سفرها برنامه‌‌های فرهنگی برای زائران درنظر گرفته شده است، تور حرم‌شناسی، دعوت به مهمانسرای حضرت و بازدید از اماکن دیدنی شهر مشهد بخشی برنامه‌های این طرح است.

نائب رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی یادآور شد: مسافران در صورتی که در قالب این طرح به مشهد سفر کنند تخفیف‌های ویژه‌ای را در حوزه حمل و نقل و اقامت در مشهد می‌گیرند و تقریبا 50 درصد در هزینه‌های سفر آنها صرفه‌جویی صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: برای سفر روستائیان و زوج‌های جوان بسته‌های سفر برنامه‌ریزی شده است از طرف دیگر بیشتر سفرها به مشهد در ایام عید تا شهادت امام رضا(ع) صورت گرفت و در ایام پیش رو با کاهش موج سفر روبه‌رو خواهیم شد لذا برنامه‌ریزی سفر برای این زمان اجتناب‌ناپذیر است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: