• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-2785-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

سرپرست سازمان عدالت و آزادی در خراسان رضوی:

احمدی‌نژاد می‌خواهد در افکار عمومی زنده بماند

سرپرست سازمان عدالت و آزادی در خراسان رضوی گفت: احمدی‌نژاد می‌خواهد در افکار عمومی زنده بماند و یاران خود را که آلوده به مفاسد اقتصادی هستند از زیر فشار افکار عمومی و قوه‌قضاییه خارج کند.

ناصر آملی‌مقدم در گفت‌و‌گو با ایسنا-منطقه خراسان، اظهار کرد: آقای احمدی‌نژاد و اطرافیانشان اکنون تیمی هستند که روش‌های جنگ روانی را می‌دانندکه از آن برای زنده‌نگه داشتن خود در افکار عمومی استفاده می‌کنند و از این طریق قصد دارند تا اعلام کنند که حضور جدی دارند.

وی افزود: آقایان بقایی، مشایی و احمدی‌نژاد به عنوان یک شهروند دارای حقوقی هستند و نباید روی آن خط بطلان کشید. آن‌ها خواهان برگزاری دادگاه علنی هستند که خواسته اشتباهی نیست اما این بازی‌ها و نمایش‌ها مسئله‌ساز است. بهتر هست محاکمه در فضای باز و با حضور افکار عمومی انجام شود. درباره سایر محاکمان نیز این خواسته از قوه قضاییه وجود دارد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه نمی‌توان سناریوی بعدی احمدی‌نژاد و اطرافیانش را پیش‌بینی کرد، گفت: این افراد از این کارها اهدافی را مدنظر دارند که ممکن است در گفت‌و‌گوها و روابط خود با قوه‌قضاییه و اصولگرایان قدیمی‌شان به این مقاصد برسند و از رفتارهایشان کاسته شود و ممکن است به اهداف خود نرسند و به اقدامات خود ادامه دهند.

وی با اشاره به اینکه احمدی‌نژاد دو انگیزه اصلی از این اقدامات دارد، تصریح کرد: یک انگیزه این است که در افکار عمومی زنده بماند و دوم اینکه یاران خود را که آلوده به مفاسد اقتصادی هستند را از زیر فشار افکار عمومی و قوه‌قضاییه خارج کند.

آملی‌مقدم عنوان کرد: مسئولین نظام و همه مردم باید قانون را رعایت کنند. قانون مرز مواجهات مردم با مردم و مردم با دستگاه‌های حکومتی در کشور است. اگر رو‌به‌رو شدن با این جریان به صورت قانونی انجام و حقوق این افراد ادا شود، خلع‌سلاح می‌شوند. اینکه دستگاه قضایی محاکمات را علنی نمی‌کند سبب ایجاد سوال و شبهه در ذهن مردم می‌شود.    

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: