• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-2084-5
  • خبرنگار : 15262
  • منبع خبر : ----

عمان خدمات بانکی ویژه به تولیدکنندگان خراسان می‌دهد

نايب رييس مدير كل بانك صحار عمان در ديدار با نمايندگان خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي گفت: اعتبار اسنادي صادر شده به وسيله بانك هاي منتخب ايراني در بانك صحار عمان پذیرش می شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی مصطفي بن علي بن مختار در این دیدار که در عمان انجام شد، اظهار کرد: تاکنون با ١٦ بانك ايراني در اين خصوص قرارداد منعقد شده است. 

وی با استقبال از همکاری های تجاری و بانکی با صنعت گران خراسانی، از ارایه خدمات ویژه به تولیدکنندگان این استان خبر داد.

در اين ديدار فیروز ابراهیمی، دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به ظرفيت و پتانسيل های اقتصادي استان گفت: صنایع صادرات محور  و واحدهای تولیدی برتر  استان آماده همکاری گسترده با تجار عمان برای تامین نیازهای این کشور هستند.

محمد استادی، نایب رییس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، هم با اشاره به پیوندهای مشترک و مناسبات خوب میان دو کشور، بر گسترش این همکاری ها تاکید کرد.

همچنین قرار است به زودی با دعوت خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوي نايب رييس مدير كل بانك صحار عمان ضمن حضور در مشهد، جزييات روش استفاده از اين خدمات بانکی را در جمع فعالان اقتصادی تشريح کند. اين عمليات بانكي دستاورد مهمی براي فعالان اقتصادي استان برای تسهیل صادرات به این کشور خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: