• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-3588-5
  • خبرنگار : 15215
  • منبع خبر : ----

نایب رئیس هیئت بانوان پرورش اندام خراسان رضوی:

حمایت از خانواده پرورش‌اندام، بهترین فرصت برای جذب سرمایه است

نایب‌رئیس هیئت بانوان پرورش‌اندام خراسان رضوی گفت: اگر از صاحبان باشگاه و مربیان دارای مدرک که در هیئت پرورش یافته‌اند، حمایت کنیم نیازی به اسپانسر نداریم.
 
عصمت دوستی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص برنامه‌های هیئت پرورش‌اندام و بدنسازی در حوزه‌ی بانوان عنوان کرد: در خصوص آموزش برنامه‌های مفیدی مدون شده و هیئت درصدد این است که کارگاه‌های رسمی و مطابق با استانداردهای روز برگزار کند تا سطح علمی مربیان، ورزشکاران و حتی مدیران باشگاه‌ها از لحاظ علمی ارتقا پیدا کند، همچنین کارگاه‌های مدیریت نوین مشتری‌مداری برای مدیران باشگاه‌ها برگزار خواهدشد.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه شعار امسال مقاومت و اشتغال زایی است برای دانشجویان تربیت بدنی که مدرک کارشناسی دارند تصمیم بر آن است کلاس‌هایی برگزار شود که از لحاظ علمی نسبت به مربیان دیگر در سطح بالاتری قرار گیرند.

دوستی در خصوص ملی پوشان در این حوزه ورزشی در خراسان اظهار کرد: متاسفانه در بخش بانوان تنها مسابقاتی که داریم مسابقات مچ‌اندازی است که خوشبختانه در حوزه بانوان در خراسان قهرمان کشوری هم داریم. 

وی خاطرنشان کرد: مسابقات بعدی مچ‌اندازی استان اواخر دی ماه و مسابقات بین‌المللی مچ اندازی که نایب رئیس فدراسیون وعده آن را دادند، اواخر بهمن ماه برگزار می‌شود که هنوز قطعی نیست.

نایب‌رئیس هیئت پرورش اندام در خصوص مشکلات ورزشکاران عنوان کرد: ورزشکار به دنبال علم است و شاید به احکامی که از طرف هیئت ها صادر می‌شود آگاه نباشد، برخی مواقع هیئت‌ها کلاس‌ها و کارگاه‌های تئوری برگزار می‌کنند که مربوط به آن هیئت نیست و زمانی که مربی یا ورزشکار در کلاس شرکت می‌کند، مدرک آن مورد پذیرش هیات مربوطه قرار نمی‌گیرد.

وی تاکید کرد: مسئولان باید به نفع ورزشکاران و مربیان توافق کنند و با یکدیگر هماهنگ باشند، هیئت ها مدارک یکدیگر را پس نزنند زیرا در این موضوع ورزشکار و مربی است که در نهایت ضربه می‌خورند.

دوستی در خصوص مشکلات باشگاه‌داران با تاکید بر اینکه نباید همیشه صاحبان باشگاه را به چالش بکشیم، تصریح کرد: متاسفانه باشگاه‌داران با وجود اینکه همه‌ موجوزهای لازم را اخذ می‌کنند اما هیچ حمایتی از آنها نمی‌شود. اگر از باشگاه دار و یا مربی که خودمان در هیئت پرورش دادیم حمایت کنیم نیازی به اسپانسر نداریم.

وی تاکید کرد: حتما نباید چند نفر در یک شماره حساب برای هیئت ها پول بریزند تا بتوانند برنامه‌هایشان را اجرا کنند. صاحبان باشگاه و مربیان، سرمایه ما هستند که باید حواسمان به آنها باشد. حمایت همه جانبه از این افراد بهترین راه برای جذب سرمایه است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: