• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 969-1291-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

رییس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی استان پاسخ داد:

وضعیت استاندارد پروازهای ناوگان هوایی

رییس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی معتقد است که در حال حاضر پروازهای ناوگان هوایی طبق استانداردهای مخصوص به‌خود انجام می‌گیرد.

سعید ولی زاده در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: اگر طبق قراردادی که با کشورهای غربی منعقد شده است عمل شود و تا دو سال آینده، طرف مقابل به نیمی از تعهدات خود در خصوص فروش ناوگان هوایی عمل کند ما شاهد تغییر در عمر ناوگان خود خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: از زمانی که تحریم‌ها برداشته شد مشکلی در خرید قطعات ناوگان هوایی وجود ندارد، همچنین هواپیماهای جدید در حال جایگزین شدن با ناوگان فرسوده‌تر هستند و ایرلاین‌ها نیز هرکدام تلاش می‌کنند با خرید هواپیماهای جدید عمر ناوگان خود را کاهش دهند.

رییس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی یادآور شد: در دوران تحریم مشکلاتی در زمینه خرید ناوگان و قطعات هواپیما وجود داشت اما در همان وضعیت نیز تلاش می‌شد پروازها با استانداردهایی که لازم است انجام گیرد.

وی درباره عمر ناوگان هوایی بیان کرد: در واقع اطلاع دقیقی از نوسازی ناوگان بعد از انقلاب اسلامی در دست نداریم اما رعایت استانداردهای پرواز امری مهم و اساسی در طی این سال‌ها بوده است.

رییس انجمن دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی با اشاره به مشکلاتی عدیدی که برخی دفاتر غیرمجاز خدمات مسافرتی برای مسافران ایجاد می‌کنند، تاکید کرد: از مردم تقاضا می‌کنیم که از دفاتری که مجوز ندارند بلیت اینترنتی و حضوری تهیه نکنند چنانکه اغلب مشکلات و اختلافات در این حوزه مربوط به دفاتر فاقد مجوز است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: