• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-3585-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

فرمانده ارشد نزاجا در شمال شرق کشور خبر داد

ارسال بیش از 400 میلیون تومان اقلام مورد نیاز به زلزله‌زدگان کرمانشاه

فرمانده ارشد نزاجا در شمال شرق کشور از ارسال بیش از 400 میلیون تومان اقلام مورد نیاز زلزله زدگان کرمانشاه طی هفته اخیر توسط منطقه فرماندهی شمال شرق نیروی زمینی ارتش خبر داد.

امیر رضا آذریان در گفت و گو با ایسنا- منطقه خراسان با بیان اینکه این کمک ها شامل اقلام و کالاهایی که براساس نیازمندی‌های مردم آسیب دیده تهیه شده بود، می‌شد، عنوان کرد: این اقلام با 5 دستگاه کانتینر به این مناطق ارسال شد که شامل شامل پتو، چادر، نایلون، مواد غذایی و سایر اقلام مورد نیاز بوده است.

وی ادامه داد: هنوز هم در حال جمع آوری کمک برای مردم آسیب دیده هستیم. هر چند که در ساعات اولیه بروز زلزله فرماندهان ارتش در این مناطق حضور یافتند و نخستین پادگان ارتش معروف به پادگان ابوذر در سرپل ذهاب برای رسیدگی به مصدومان و مجروحان زلزله تخلیه شد.

آذریان تصریح کرد: این کمک ها و حمایت ها همچنان در حال انجام است. مقام معظم رهبری نیز در این منطقه حضور یافتند و دستوراتی را ابلاغ فرمودند. در حال حاضر نیازی به اعزام نیرو به این مناطق نیست چون نیرو به اندازه کافی در این مناطق حضور دارد ولی اگر نیازی در این زمینه باشد، ما اقدام خواهیم کرد. همچنین ما آمادگی اعزام تجهیزات مهندسی برای آواربرداری را نیز داریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: