• پنجشنبه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-4285-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

در گفت‌وگو با یک نماینده مجلس نهم مطرح شد؛

برجام و حس رضایت از نمایندگی

نماینده مردم سبزوار در مجلس نهم گفت: مهم‌ترین دغدغه‌ی دوران نمایندگی این است که همه‌ی مطالبات مردم به انجام برسد.

محمدرضا محسنی‌ثانی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به دهم آذر ماه و روز مجلس اظهار کرد: مهم‌ترین دغدغه‌ی دوران نمایندگی این است که همه‌ی مطالبات مردم در بخش درمان، کار، اشتغال و مسایل اقتصادی به انجام برسد.

وی ادامه داد: گاهی به دلیل محدودیت‌ها، معذوریت‌ها و تنگناهایی که برای دستگاه اجرایی وجود دارد، مطالبات تحقق پیدا نمی‌کند و قوانین و نظارت به درستی انجام نمی‌شود.

این نماینده مجلس نهم خاطر نشان کرد: من از نظر وضع اقتصادی در قبل و بعد از نماینده بودن هیچ فرقی نکرده‌ام و تغییری که برایم در زمانی که در مجلس مسئولیتی داشتم پیش آمده تنها پاسخ دادن به مطالبات مردم بوده است.

محسنی ثانی با بیان اینکه برخی از قوانینی که به تصویب می‌رسد حس رضایتمندی را در یک نماینده ایجاد می‌کند، گفت: در بخش مسائل سیاسی و امنیتی و آنچه در برجام اتفاق افتاد برای من مهم بود و مسئولیتی بود که باید دنبال می‌شد و وقتی به انجام رسید؛ رضایتمندی نسبی ایجاد شد.

این نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آنچه در بخش سلامت رخ داد توانست یک تحول در این بخش به وجود آورد و هزینه درمان مردم کاهش پیدا کند، اینها مسائلی است که حس رضایت را می‌تواند در یک نماینده ایجاد کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: