• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-4985-5
  • خبرنگار : 15100
  • منبع خبر : ----

در گفت‌وگو با حمید گرمابی مطرح شد

زندگی؛ قبل و بعد از نمایندگی در مجلس

حميد گرمابي نماينده مردم نيشابور و فيروزه از افزايش دغدغه‌ها و نگراني‌ها و همچنين كاهش درآمدش بعد از نمايندگي در مجلس مي‌گويد و اين كه پيش‌بيني اين شرايط را داشته و خود خواسته تا بتواند در كسوت نمايندگي به مردم خدمت بيشتري بكند.

به انگيزه روز مجلس با حميد گرمابي نماينده مردم نيشابور و فيروزه گفت‌وگو كرديم و از او درباره تفاوت‌هاي زندگي‌اش قبل و بعد از نمايندگي پرسيديم،او در گفت‌وگو با ايسنا-منطقه خراسان عنوان كرد: بعد از نمايندگي وقت كمتري براي خانواده‌ام مي‌توانم اختصاص دهم؛ مشغله بيشتري دارم و نگراني‌هاي خيلي بيشتر، از لحاظ درآمد نيز بايد بگويم درآمدم كم‌تر شده، اين‌ها تفاوت‌هاي مشخصي است كه قبل و بعد از نمايندگي مجلس براي من اتفاق افتاده است.

وي صحبت‌هايش را اين گونه ادامه مي‌دهد: خدا را شاكرم كه اين توفيق را به من داده تا بتوانم خدمت بيشتري به مردم ارائه كنم، در واقع مهم‌ترين انگيزه من براي نماينده شدن به اين دليل بود كه بتوانم خدمت بيشتري را در مقياس وسيع‌تر انجام دهم، علي‌رغم همه اين مشكلاتي كه گفتم خوشحالم و پيش از نماينده شدن نيز به اين موضوعات واقف بودم و مي‌دانستم اما انگيزه من اين بود كه برد خدماتم در كسوت نمايندگي بيشتر خواهد شد.

از او درباره بهترين اتفاقات و مصوبات در طول نمايندگي‌اش پرسيدم، گرمابي در اين باره نيز اظهار كرد: بهترين اتفاقي كه براي من مي‌افتد، اين است كه علي‌رغم همه مشكلاتي كه مردم دارند و ما هم از عهده حل همه آن‌ها بر نمي‌آييم اما به هر حال تلاش خود را انجام مي‌دهيم، گاهي شهروندان از طريق تلفن، پيامك و يا تلگرام و... بنده را دلگرم مي‌كنند و پيام‌هاي تشكرشان مي‌رسد، اين كه مردم قدر خدمت را مي‌دانند و ناظر هستند و در واقع به خدمتي كه به آن‌ها مي‌شود، بها مي‌دهند، بسيار باعث خوشحالي من مي‌شود.

گرمابي ادامه داد: چند مصوبه بود كه بنده روي آن‌ها بسيار وقت گذاشتم و مصوب شدن آن خوشحالم كرد؛ يكي قضيه كنار گذاشتن سرمايه‌گذاري روي خودروهاي گازي بود كه گفتم بايد به سمت الكتريكي هيبريدي برود و خود بنده نيز دفاع كردم و مصوب شد و ديگري مسئله خوراك پتروشيمي‌ها بود؛ چون سرمايه مردمي و بيت‌المال است و معتقد بودم بايد قيمت عادلانه‌اي داشته باشد و آن هم مصوب شد كه باعث خوشحالي بنده گرديد.

اين نماينده به حادثه تيراندازي مجلس اشاره كرد و گفت: حادثه مجلس هم تلخ و از يك منظر نيز جالب بود كه علي‌رغم خطري كه در نزديكي نمايندگان قرار داشت؛ اغلب نمايندگان با شجاعت و بي اعتنا به آن كار خود را انجام دادند و با وجود اتفاقاتي كه جاري بود نمايندگان مجلس ايران به فعاليت خود ادامه دادند، اين موضوع يكي از نكاتي بود كه از خاطره تيراندازي در ذهنم مانده است.

گرمابي بيان كرد: اميدوارم لياقت نمايندگي مردم را داشته باشم؛ افتخار من اين است كه نماينده مردم فهيم نيشابور و فيروزه هستم و همه تلاش خود را انجام مي‌دهم كه از عهده اين مسئوليت و بار سنگين بر بيايم حالا اين كه چه قدر توفيق داشته باشيم با توجه به مشكلات مختلفي كه در  شرايط فعلي مملكت هست، قضاوتش با مردم خواهد بود ولي بنده همان طور كه به مردم قول داده‌ام با تمام توان تلاش خود را مي‌كنم و اميدوارم مردم هم از خدمتم راضي باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: