• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-7487-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/در دایره هنر هفتم/

دستیار کارگردان فیلم سینمایی اشنوگل:
هزینه تولید اشنوگل به اندازه یک و نیم تله فیلم بوده است

دستیار کارگردان فیلم سینمایی اشنوگل گفت: فیلم سازی یک صنعت است و نیاز به پول و امکانات دارد ولی در همین شرایط هزینه تولید فیلم سینمایی اشنوگل به اندازه یک و نیم تله فیلم است.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، هاشم مسعودی در نشست عوامل فیلم سینمایی اشنوگل در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد، عنوان‌کرد:  وقتی شما پول و امکانات کم دارید، ساختن یک سکانس به اندازه بزرگ کردن یک بچه زحمت دارد. 

وی افزود: باید تلاش کنیم چرخه صنعت سینما در مشهد به گردش دربیاید زیرا در مشهد فیلم سینمایی کم ساخته می‌شود.

در ادامه این نشست ماشالله شاهمرادی‌زاده طی سخنانی اظهار کرد: صفای فیلم اشنوگل و مخصوصا شهدای غواص جوری در کالبد این فیلم پیچیده شده که انگار تمام استان خراسان را همدل کرده است.

وی ادامه داد: ساخت این فیلم قدم خیری بود که نیمی از خیریت آن بر می‌گردد به آقای حاجت‌مند و صفای درونی او و بچه‌هایی که با کمک آن‌ها فیلم را ساخت و نیم دیگر آن هم به صفای خود مردم برمی‌گردد.

شاهمرادی‌زاده بیان کرد: برای اولین بار نمایشگاه بین‌المللی مشهد از عوامل یک فیلم دعوت کرده تا در نمایشگاه حضور داشته باشند. فیلمی که ساخته بچه‌های مشهد و درباره خود فرزندان این سرزمین است.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم در سال‌های آینده به همراه آقای حاجت‌مند و بچه‌های دیگر فیلم‌های بهتر و عظیم‌تری با امکانات بیشتر در مورد جنگ بسازیم.

در ادامه این نشست محمد دلگشا یکی ااز بازیگران این فیلم طی سخنان کوتاهی گفت: آقای حاجت‌مند باعث شد که من جلوی دوربین بروم و کار کنم؛ خوشحالم که نقش یک مشهدی بسیار خوب و پاک را داشتم و امیدوارم ضربه‌ای به این نقش نزده باشم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: