• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-5588-5
  • خبرنگار : 15235
  • منبع خبر : ----

مسئول کمیته مسئولیت‌های اجتماعی ایفمارک:

با حمایت فیفا به اجرای طرح پیشگیری از سرطان امیدواریم

رضا شجیع می‌گوید امیدوار است با حمایت فیفا، اجرای طرح پیشگیری از سرطان به شکلی خوب و امیدوارکننده اجرا شود. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، رضا شجیع در مراسم اختتامیه سومین سمینار سرطان نسترن که در مجتمع برج سپید دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، اظهار کرد:  مرکز منتخب پزشکی فیفا تفاهم‌نامه‌ای را با نماینده این مرکز (ایفمارک) و مرکز پیشگیری از سرطان نسترن امضا کرد. فیفا برای طرحی به نام فوتبال فورجیسن که برای ترویج فرهنگ پیشگیری از سرطان در سراسر دنیاست تلاش می‌کند. 

وی افزود:امیدوارم مرکز نسترن با حمایت فیفا اگسلنت سنتر و ایفمارک تبدیل به تارگت پوینت اجرای طرح پیشگیری از سرطان در کل کشور شود. 

دبیر کمیته سلامت وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه پیش از این سمینار نماینده فیفا تفاهم‌نامه را امضا کرده‌است، عنوان کرد: در این مراسم به عنوان مسئول کمیته مسئولیت‌های اجتماعی ایفمارک و نماینده این مرکز، جهت تایید موضوع، تفاهم نامه را با مدیر عامل انجمن پیشگیری سرطان نسترن امضا کردم. 

شجیع تصریح کرد: در این سمینار با حکم رسمی وزارت ورزش و جوانان و مرکز پیشگیری از سرطان نسترن، مجتبی جباری بازیکن محبوب و ملی پوش سابق کشورمان  به عنوان سفیر پیشگری از سرطان معرفی می شود. 

در ادامه این سمینار مجتبی جباری، بازیکن سابق تیم ملی کشورمان و بازیکن تیم استقلال سوگندنامه سفیر سلامت را که به شرح زیر است، قرائت کرد:

اینک در پیشگاه خداوند سبحان متعهد می‌شوم به عنوان ورزشکاری از خانواده بزرگ ورزش کشور و نماینده ای از جوانان ایران اسلامی تمام تلاش خویش را برای ترویج فرهنگ زندگی سالم و جهان عاری از سرطان در بین آحاد ملت بزرگ ایران روی کار بسته و از هیچ کوششی برای پیشگیری از سرطان دریغ نورزم. با استعانت از خداوند بزرگ تمام توان خویش را برآن خواهم داشت تا ایرانی آباد با مردمی سالم و ورزشکار داشته باشیم. 
مجتبی جباری

وی در تکمیل سخنانش پس از قرائت سوگندنامه یادآور شد: خیلی خرسندم از اینکه این فرصت را در اختیار بنده قرار داده شد تا این وظیفه مهم را بر عهده داشته باشم.

در پایان این سمینار از پیشکسوتان فوتبال خراسان از جمله قاسم زردکانلو و اسماعیل شجیع و نیز فعالیت های تربیت بدنی شهرداری مشهد برای گسترش ورزش تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: