• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-6388-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

یرکوویچ: مدیریت مشکی‌پوشان در حد لیگ سه است

مهاجم پیشین مشکی‌پوشان معتقد است این باشگاه مدیریت ضعیفی دارد و باید تغییراتی در تفکرات این مدیریت صورت بگیرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا- منطقه خراسان، گوران یرکوویچ مهاجم مشکی‌پوشان که سابقه پوشیدن پیراهن آبی‌های پایتخت را نیز دارد، مدتی قبل به خاطر مسائل مالی تصمیم به ترک این باشگاه و هم‌چنین ایران کرد.

گوران یرکوویچ، مهاجم این فصل مشکی‌پوشان دیار خراسان و هم‌چنین استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت ترک این باشگاه، اظهار کرد: من خودم تصمیم به ترک مشکی‌پوشان گرفتم و این  که باشگاه من را اخراج کرده است و از تمرینات کنار گذاشته است صحت ندارد.

او ادامه‌ داد: دلیل این کار ابتدا این بود که اقامت من در ایران برای مدتی غیرقانونی شده بود و باشگاه که باید ویزای کاری من را درست می‌کرد این کار را انجام نداد و دلیل دوم این که از ابتدای فصل من هیچ پولی دریافت نکرده بودم. من خانواده‌ دارم. یک بچه و  همسر باردارم را باید نان بدهم. من به خاطر مدیریت ضعیف باشگاه مشکی پوشان نتوانسته بودم آن‌ها را به مدت پنج ماه ببینم.

یرکوویچ درباره مدیریت مشکی‌پوشان، گفت‌: من از هواداران به خاطر حمایت‌هایی که انجام داده‌اند تشکر می‌کنم. این تیم هواداران خوبی دارد، اما مدیریت این تیم در سطح لیگ سه است. آرزو می‌کنم تغییراتی در این تیم صورت بگیرد و یا مدیران تفکرات‌شان را تغییر دهند. امیدوارم مشکی‌پوشان روزهای خوبی را در آینده ببینند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: