• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-6888-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

رهبر: از خانزاده توقع بیشتری داشتیم

مدیر تیم مشکی‌پوشان می‌گوید مشکی‌پوشان زمینه‌ بازگشت دوباره خانزاده به فوتبال را مهیا کرد و درست نیست که وی علیه تیم سابقش مصاحبه کند.

آرمین رهبر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: از محمدرضا خانزاده توقع بیشتری داشتیم، زیرا او بازگشت دوباره‌اش به فوتبال را مدیون این باشگاه است. خانزاده و خدایش خودشان قضاوت کنند که وقتی نیم‌فصل لیگ شانزدهم سیاه‌جامگان را به مقصد سوئد ترک کرد، با سیاه‌جامگان فسخ کرد اما دوباره به ایران بازگشت و در شرایطی که باید یک نیم‌فصل بیرون می‌نشست، عباسی‌ها بودند که وی را پذیرفتند.

وی افزود: خانزاده گفته در تیم سیاه‌جامگان دماغش شکسته، در اینکه وی بازیکن باتعصبی بوده شکی نیست، اما دلیل شکستن دماغش را خودش خوب می‌داند. همان بحث و درگیری نزدیک بود زمینه‌ساز سقوط سیاه‌جامگان و از هم پاشیدن تیم شود اما باز هم عباسی‌ها وی را حفظ کردند.

رهبر تصریح کرد: یکی از مشکلات ما در لیگ هفدهم همین بود که خانزاده خیلی دیر اعلام کرد که با سیاه‌جامگان ادامه نمی‌دهد. اگر زودتر به ما می‌گفت که به پدیده می‌رود، قطعا یک جایگزین برایش پیدا می‌کردیم.

مدیر تیم مشکی‌پوشان تاکید کرد: اینکه بازیکنی در ابتدای بازی برای نیمکت مشکی‌پوشان گل می‌آورد و گل می‌زند و خوشحالی نمی‌کند را فراموش نمی‌کنیم اما کاش وی که از شرایط تیم مشکی‌پوشان شناخت دارد و می‌بیند که از در و دیوار برای این تیم حاشیه می‌ریزد، الان علیه این تیم مصاحبه نمی‌کرد.

رهبر گفت: بازیکنی که در قواره تیم ملی است و این روزها به تیم ملی دعوت می‌شود، حیف است که خودش را درگیر چنین حواشی کند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: