• دوشنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-7088-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

تجلیل از حماسه‌ساز ملبورن در تالارشهر؛

عزیزی: از تجلیل شورا شوکه شدم

فوتبالیست سابق تیم ملی فوتبال گفت: معمولاً اتفاقاتی از قبیل تجلیل از افراد در مشهد نمی‌افتد و من از این اتفاق شوکه شدم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، خداداد عزیزی امروز در نهمین جلسه علنی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد که در تالار شهر برگزار شد، اظهار کرد: معمولاً چنین اتفاقاتی در مشهد نمی‌افتد و روزی که با من برای حضور در این مراسم تماس گرفتند، شوکه شدم.

وی ادامه داد: ما مشهدی‌ها اعتقاد نداریم از هم یاد کنیم و این اتفاق برای من جالب بود چراکه آنقدری که در سال‌های گذشته در شهرهای دیگر به ما احترام می‌گذاشتند در مشهد اینگونه نبود. بابت این تقدیر از شما ممنونم؛ این هم یک تغییر است و امیدوارم این اتفاق برای دیگران هم بیافتد. ما ورزشکاران زیادی در مشهد داریم که کسی به آن‌ها توجهی نمی‌کند.

عزیزی تصریح کرد: امیدواریم شورای شهر و شهرداری مشهد بیشتر به تیم‌های فوتبال مشهدی مانند سیاه‌جامگان توجه داشته و کمک کند.

همچنین محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان «روزهای اخیر سالروز حماسه ملبورن است»، گفت: رویدادهایی هستند که در عرصه ملی اتفاق افتاده و حس ملت بودن را در شریان ملت تزریق می‌کنند، حماسه ملبورن یکی از آن رویدادهاست که همچنان برای مردم ما حس غرور ایجاد می‌کند و ملت همچنان نسبت به آن حس شور و نشاطی را در جامعه دارند.

وی افزود: حماسه این روز به نام خداد عزیزی، قهرمان مشهدی گره خورده است. شخصی که از پایین‌ترین نقاط شهر مشهد فعالیت خود را آغاز کرد و توانست با تلاش به عرصه تیم ملی برسد. گل ایشان برای همه ما جنبه نوستالوژی دارد.

حیدری تصریح کرد: البته نباید در گذشته بمانیم و همچنان باید در عرصه‌های مختلف حماسه آفرینی داشته‌باشیم.

وی افزود: از مدیریت ورزش همگانی شهرداری مشهد می‌خواهیم با حمایت از ورزش همگانی و استعداد‌یابی، افتخارات دیگری را برای ورزش مشهد به‌وجود بیاورند. از قهرمان ورزشی شهرمان خداداد عزیزی می‌خواهیم که همچنان نقش تاثیرگذار خود را در ورزش مشهد داشته‌باشد و در راستای همان رشته ورزشی خود «فوتبال» مدیریت تربیت بدنی شهرداری مشهد را به منظور استعداد‌یابی درحاشیه شهر با ارائه نظرات مشورتی یاری کند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: