• یکشنبه ۲۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-16387-5
  • خبرنگار : 15011
  • منبع خبر : ----

/کتاب و کتاب‌خوانی/

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی:
حضور خیرین کتاب‌خانه‌ساز مایه دلگرمی است

مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت: حضور خیران و نیک اندیشان استان در جریان فرهنگی کتابخانه سازی باعث دلگرمی و  امید آفرینی در باره ارتقا مطالعه و کتابخوانی است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حسین اکبری امروز در جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز خراسان رضوی  عنوان کرد:  در سه ماهه دوم سال جاری خیران در بخش کمک نقدی، 190 میلیون ریالی، غیر نقدی 40 میلیون ریالی و 11هزار نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی با ارزش 829 میلیون ریال اهدا شد.

وی ادامه داد: کتابخانه عبدل آباد شهرستان مه ولات و اعلام آمادگی هیات امنای مسجد امیر المومنین(ع) روستای سیس آباد مشهد مقدس  برای واگذاری کتابخانه مسجد از جمله اقداماتی بود که در سه ماه دوم سال جاری صورت گرفت.

مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت: کتابخانه خیرساز مرحوم دوزنده روستای عبدل آباد مه ولات که در هفته کتاب سال جاری به بهره برداری رسید شاید یکی از بهترین و زیبا ترین ساختمانهای کتابخانه ای استان باشد که به همت خیرین آغاز به کار کرده است و این امر نیز یکی از برکات برگزاری همین جلسات انجمن خیرین کتابخانه ساز استان است.

مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه ساز استان در ادامه با اشاره به پیگیریهای انجام شده در حوزه کتاب و کتابخانه سازی و کمکهای نقدی خیرین به حوزه کتابخانه ها گفت: در ماههای گذشته دو کتابخانه خیرساز به کتابخانه های عمومی استان اضافه شده است واین امر جای تقدیر و تشکر دارد.

غلامرضا بصیری پور ادامه داد: کتابخانه مسجد امیرالمومنین روستای سیس آباد هم برای ارائه خدمات نیازمند یاری است که مطمئنا این هم از سوی انجمن خیرین کتابخانه ساز انجام می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: