• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-2288-5
  • خبرنگار : 15268
  • منبع خبر : ----

گلایه‌های مدال‌آوران خراسانی رشته بیلیارد:

برای اعزام به مسابقات جهانی نباید از جیب هزینه کنیم

ارسلان اسماعیل‌نژاد و سینا ولی‌زاده معتقدند که برای اعزام به مسابقات جهانی باید فدراسیون هزینه‌های آن‌ها را پرداخت کند.


به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، ارسلان اسماعیل‌نژاد، ملی‌پوش خراسانی در بخش اسنوکر اظهار کرد: ۱۶ سال است که بیلیارد بازی می‌کنم و ۱۲ سال است که هر روز در باشگاه بیلیارد بوده‌ام. به مادرم افتخار می‌کنم که با توجه به ذهنیت اشتباه در خصوص این رشته ورزشی، ریسک کرد که من در این رشته ورزشی به فعالیت بپردازم.

وی افزود: اصحاب رسانه باید برای پیشرفت این رشته ورزشی کمک کنند. من نباید با هزینه‌های شخصی خود به مسابقات جهانی بروم. هیات با انرژی زیادی که به من داد، باعث بازگشت و شروع مجدد من شد.

ارسلان اسماعیل‌نژاد بااشاره به شرایط مسابقات برگزار شده خاطرنشان‌کرد: با وجود کسب مقام نخست در انتخابی تیم‌ملی، نباید در مرز کشور به خدمت سربازی بپردازم. در چند روز گذشته مسابقات رنکینگ کشوری برگزار شد که با ثبت یک رکورد به مقام سوم دست یافتم. همچنین به تیم‌ملی دعوت شدم و ۱۳ دی به مسابقات جهانی اعزام‌ خواهیم‌شد.

سینا‌ ‌ولی‌زاده دیگر مدال‌آور خراسانی در خصوص عملکرد هیات بولینگ و بیلیارد استان تاکید کرد: مسابقاتی که هیات برگزار کرد، در سطح کلاس جهانی بود. مسابقات ناین بال برگزار شده از سوی هیات استان نیز در سطح مسابقات رنکینگ کشوری بود. این مسابقات باعث انگیزه من برای تمرین شد.

وی افزود: بلافاصله پس از مسابقات برگزار شده توسط هیات، به مسابقات کشوری در شیراز رفتم. از مشهد فقط ۵ بازیکن در کل مسابقاتی که با حضور بیش از ۱۰۰ بازیکن برگزار شد، حضور داشتند. با این وجود از مشهد ۲ بازیکن جزو ۸ بازیکن برتر این مسابقات قرار گرفتند.

سینا ولی‌زاده ادامه‌داد:اگر یک روز با هزینه فدراسیون به مسابقات جهانی برویم بسیار عالیست، ولی این نیازمند زیرساخت‌های طولانی‌ست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: