• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-2190-5
  • خبرنگار : 15100
  • منبع خبر : ----

معاون فني و ‌مهندسي شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي:

برآورد دو ميليارد تومان براي تكميل فاز اول پروژه ورزشگاه انقلاب نیشابور

معاون فني و ‌مهندسي شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي گفت: برآورد ما براي اجرايي شدن پروژه ورزشگاه انقلاب نيشابور در فاز اول دو ميليارد تومان است كه براي يك سال آينده برنامه‌ريزي شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمد عباسي امروز پنجم دی‌ماه در طي بازديدي كه امروز از ورزشگاه انقلاب شهرستان نيشابور داشت، در جمع خبرنگاران با بيان اين كه برای تکمیل استاديوم 5000 نفري به 9 ميليارد تومان اعتبار نياز است؛ عنوان كرد: كليه ورزشگاه‌هاي 5000 نفري از سال 88 استارت خورده كه بسياري از آن‌ها به بهره‌برداري رسيده و در سنوات گذشته افتتاح شدند.

وي ادامه داد: مشكلات مالي باعث شد كه بعضي از اين پروژه‌ها متوقف شوند، حجم زيادي از پروژه در سطح كشور تعريف شد و برای اكثر شهرستان‌هاي بزرگ كشور استاديوم 5000 نفري تعريف شده بود كه طبيعتا با توجه به منابع مالي محدود، بعضي از آن‌ها افتتاح شده و برخي از آن‌ها نیز به وقفه افتاده است.

عباسي با اشاره به ورزشگاه انقلاب نيشابور با بیان اینکه دو الي سه سال است که اين پروژه متوقف شده، عنوان کرد: طي بازديدي كه امروز داشتيم تصميم گيري شد كه اين پروژه آغاز شود؛ برنامه اول ما اين بود كه در دو مرحله، فاز اول زمين چمن را به بهره‌برداري برسانيم و در فاز دوم عمليات تكميلي را در سنوات آتي داشته باشيم.

 معاون فني و ‌مهندسي شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي افزود: با توجه به بازديد و بررسي‌هاي انجام شده در خصوص پروژه‌ها،  تكميل اين پروژه در اولويت قرار گرفت و تقريبا در حدود دو الي سه هفته گذشته مناقصه عمومي براي انتخاب پيمان‌كار براي تكميل كل پروژه داشتيم. اما با توجه به محدوديت و كمي تعداد شركت كنندگان مناقصه تجديد شد و اكنون دوباره مرحله دوم مناقصه را داريم تا بتوانيم انتخاب پيمانكار را انجام بدهيم؛ براي كل عمليات اجرايي انتخاب پيمانكار كرديم و تامين منابع براي اين كل انجام شده است.

وی با اشاره به فازبندي اين پروژه گفت: فاز اول زمين چمن، پيست دو ميداني، رختكن و سرويس‌هاي بهداشتي كه مورد نياز ورزشكاران است به بهره‌برداري مي‌رسد و در حين بهره‌برداري از زمين چمن جايگاه تماشاچيان با ظرفيت 5000 نفر صندلي تكميل خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: