• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-5185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی:

همه با هر سلیقه و دیدگاهی باید از نظام و امنیت کشور دفاع کنند

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: در شرایط کنونی که دشمن می‌کوشد در قالب ایجاد اغتشاشات و دامن زدن به آن‌ها اهداف پلید خود را دنبال کند باید همه با هر سلیقه، گرایش و نگرشی از نظام و امنیت کشور دفاع کنند.

حجت‌الاسلام ابراهیم معادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایسنا-منطقه خراسان، اظهار کرد: امروز حفظ وحدت ملی و هماهنگی و انسجام بر محوریت ولایت‌فقیه و رهبری نظام ضرورتی انکارناپذیر است.

وی عنوان کرد: از ابتدای انقلاب تا امروز استکبار جهانی و عوامل آن اعم همواره علیه این نظام و ملت در حال توطئه بوده‌اند و از هر فرصتی برای ضربه زدن به این کشور و نظام بهره گرفته‌اند و امروز برخی اقدامات و حرکات در کشور برای آنان این فرصت را فراهم کرده است.

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی با بیان اینکه این اغتشاشات و اقدامات تهدیدی برای کشور و جامعه و نظام اسلامی ماست، افزود: در داخل کشور مردم مسائلی چون بیکاری، مشکلات اقتصادی و معیشتی دارند و معضل موسسات مالی هم جمعیت زیادی از مردم را درگیر کرده که هرچند به گفته مسئولان مشکل 80 درصد این مردم حل‌شده اما مساله همان 20 درصد هم اهمیت زیادی دارد و باید رفع شود.

حجت‌الاسلام معادی عنوان کرد: در این میان برخی از مسئولان در طیف‌ها و گروه‌های مختلف با طرح برخی مباحث درون‌حزبی که به کف جامعه می‌آورند مردم را ناامید و دشمن را شاد می‌کنند.

وی گفت: این مباحث در فضای مجازی منتشر و حاکم می‌شود و دشمن از آن‌ها بهره‌برداری و مدیریت فضا را دست می‌گیرد و برای مردم تعیین تکلیف می‌کند، چنان که امروز شاهدیم یک حرکت و تجمع موجب شد تا آنان این فرصت را به دست بیاورند.

حجت‌الاسلام معادی افزود: نخست شعارهای اقتصادی مطرح بود اما دشمن در مرحله بعد فاز نظامی را وارد کارکرد و با تغییر شعارها از بعد اقتصادی به ساختارشکنانه و تغییر آدم‌ها و ورود افراد خود و تیم‌های ترور تلاش می‌کند فضای کشور را ناامن و اهداف خود را دنبال کند.

 وی اظهار کرد: در این شرایط باید به نظر و خواست جمعیتی که نخست با هدف نقد و اعلام اعتراض به مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی خود تجمع کردند توجه کرد اما امروز دیگر مردم نیستند بلکه دشمن بعد از مرحله نخست اراذل‌واوباش و عوامل خود را وارد عرصه کرده است.

حجت‌الاسلام معادی گفت: آنان که به اموال عمومی آسیب می‌زنند، نه بیکارند و نه مستضعف، بلکه آن‌ها سازمان‌دهی شده وارد صحنه شده و دست به تخریب می‌زنند.

وی افزود: باید همه مردم، مسئولان، گروه‌ها و جریان‌های سیاسی و روحانیت در برابر آنان در کنار هم قرارگرفته اجازه این فرصت‌طلبی‌ها را به دشمن و عوامل آن ندهند.

وی بابیان اینکه آتش زدن پرچم به‌عنوان نماد ملیت این مردم و یا حسینیه‌ها به‌عنوان نماد مذهبی ما به‌هیچ‌وجه امری قابل‌اغماض نیست زیرا امروز دشمن سازمان‌دهی شده می‌کوشد این اغتشاشات را مدیریت کرده و با اقدامات تهییجی، دستور آتش زدن و کشتن و حمله می‌دهد و در کانال‌ها و شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی خود آموزش‌های مربوطه را هم می‌دهند.

حجت‌الاسلام معادی تصریح کرد: وقتی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از این اغتشاشات و ناآرامی حمایت می‌کند و ترامپ این افراد را صلح‌طلب می‌خواند باید دانست که توسط دشمن و از پشت‌صحنه و حتی علنی این اقدامات و ناآرامی‌ها هدایت و راهبری می‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی در این شرایط حفظ وحدت و انسجام و حضور مردم درصحنه را ضروری خواند و گفت: این افراد مردم نیستند وهمان روزهای نخست با بروز این شرایط خود را کنار کشیدند، زیرا این اقدامات از اعتراض به مسائل اقتصادی و معیشتی عبور کرده و دشمن شعارها و حرکت اولیه را مصادره کرده و گروه‌هایی که مترصد فرصت و آموزش‌دیده هستند وارد عرصه شده‌اند و باید در مقابل این حرکات بسیار هوشیار بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: