• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-3787-5
  • خبرنگار : 15011
  • منبع خبر : ----

با استقبال خوب کودکان،

حاجی فیروز کشوری شد

ماهنامه فرهنگی، هنری حاجی فیروز، با استقبال مخاطبین و همت مسئولین با تیراژی سه برابر شماره پیشین، مجوز گستره پخش سراسری را دریافت نمود.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز این مجله در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان ضمن بیان این خبر اظهار کرد: "از آن جا که کسر شادی و نشاط در جامعه امروز ما محسوس بود و رتبه های کنونی بین المللی ایران در این زمینه جای نگرانی داشت و از سوئی ایرانیان با سابقه فرهنگی بسیار بالا همواره جز شادترین مردمان جهان بوده اند، بر آن شدیم تا به سهم خود، با راه اندازی ماهنامه فرهنگی، هنری حاجی فیروز سعی نماییم تا موج شادی و نشاط اجتماعی را ایجاد کنیم؛ خوشبختانه استقبال کودکان و نوجوانان، بی نظیر بود تا آن جا که 50 داستان فقط از یک مدرسه دریافت نمودیم! 

محمد گلی بیان کرد: بانیان فرهنگ پرور این ماهنامه، تلاش دارند نه تنها آثار کودکان مستعد را جمع آوری و چاپ کنند، بلکه تحت عنوان صندوق جایزه و جشنواره های ماهیانه، به این کودکان مستعد فرهنگ دوست، به نوعی حق التالیف نیز اعطا نمایند؛ از سوئی خانواده ها نیز با اجرای مسابقاتی خلاقانه، همواره به سمت ایجاد فضایی با نشاط و شاداب تشویق می شوند.

وی ادامه داد: تلاش مجموعه دلسوز و توانای حاجی فیروز، علاوه بر تولید محتوای خوب، خلاقانه و متفاوت و چاپ مجله با کیفیتی عالی، توجه به عنصر در دسترس بودن مجله برای مخاطبین علاقه مند بوده است. بر همین اساس، شماره های چاپ شده کنونی، کلا وقف علاقه مندان فرهنگ شد. ما در تلاشیم با همیاری مسئولین، ماهنامه برای تمام کتابخانه ها و اماکن عمومی متقاضی نیز، به صورت رایگان ارسال شود. 

این نویسنده ابراز کرد: با شناختی که از شرکت ها و موسسات فرهنگ دوست عزیز داشتیم، امیدوار بودیم، بتوانیم با حمایت این بزرگواران حامی فرهنگ، خط مشی رایگان بودن ماهنامه را ادامه دهیم. امروز با افتخار اعلام می کنم با حمایت شرکت های فرهنگ دوست، توزیع شماره جدید ماهنامه، البته به همراه جوایز شادی بخش، به روال سابق، رایگان خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: همه باید مهربانانه بکوشیم تا بتوانیم شادابی و نشاط را به ایران سرافراز هدیه نماییم. ما نیز به لطف دعای خیر کودکان عزیز، امید داریم، روزی بتوانیم در کنار انواع و اقسام شخصیت های کارتونی خارجی و... محصولی فرهنگی و شاد و ایرانی در جهان عرضه نماییم. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: