• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-5585-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

معاون خانه احزاب استان خراسان رضوی:

اگر احزاب فعال باشند دیگر از تجمعات سوء استفاده نمی‌شود

معاون خانه احزاب استان خراسان رضوی گفت: اگر احزاب فعال باشند دیگر از تجمعات سوء استفاده نمی‌شود.

محمدحسین بحرینی در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه خراسان، با بیان اینکه گرانی و مشکلات اقتصادی گریبان مردم را گرفته و مشکلاتی ایجاد کرده است، عنوان کرد: مردم باید به صورت مسالمت‌آمیز بر اساس قانون اساسی حق اعتراض داشته باشند، صدایشان را به گوش مسئولین برسانند و احقاق حق کنند.

بحرینی افزود: دادن مجوز به مردم بابت اعتراض و احقاق حق، فضا و روند خاص خود را دارد. مسئولین موظف به پاسخگویی هستند. مسئولین از مردم رای گرفتند تا برای آن‌ها کار کنند و پاسخگوی آن‌ها باشند. مردم باید از مسئولینی که به آن‌ها رای داده‌اند مطالبه‌گری کنند و این حق اساسی آنان است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تصریح کرد: مدتی است افرادی که هشت سال مملکت را تا ورطه سقوط بردند و آن را با شرایط بسیار سخت روبه‌رو کردند و منابع سرشار مملکت را بی‌هدف و بی‌برنامه صرف هزینه‌های غیرضروری کردند، قصد دارند تا با روش‌های مختلف کشور را دچار دودستگی کنند. 

معاون خانه احزاب خراسان رضوی در خصوص نقش دولت در مدیریت گرانی، عنوان کرد: دولت باید برنامه‌های خود را ارائه دهد، نوع بودجه‌ای که بسته و نوع فعالیتی که انجام می‌شود باید رفاه و امنیت اجتماعی مردم را درنظر بگیرد، امروز اقشار مختلفی از مردم به نان شب خود محتاج هستند که دولت باید برای آن‌ها برنامه‌ریزی و به آن‌ها کمک کند.

بحرینی در رابطه با نقش احزاب در مدیریت گرانی، تصریح کرد: اگر احزاب مسئولیت قبول کنند و فعال باشند دیگر فردی از یک تجمع سوء‌استفاده نخواهد کرد، یک حزب مجوز راهپیمایی می‌گیرد و آن را برگزار می‌کند و موظف است تا خود شعارها، خواسته‌ها و برنامه‌هایش را به گوش مسئولین برساند. 

وی افزود: در خانه احزاب استان خراسان چندین جلسه با مسئولین، استاندار و مدیران کل برگزار شد که این برنامه ادامه پیدا خواهد کرد، در فضای انتخابات فعالیت خانه احزاب کمرنگ شد اما اکنون پیگیر هستیم تا ورود پیدا کنیم. خانه احزاب مجموعه‌ای سیاسی نیست بلکه باید سایر احزاب را حمایت کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: