• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ارتباط مستقیم ایمنی شبکه های گاز با دریافت هزینه خدمات مستمر

سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به توسعه قابل ملاحظه شبکه های گازرسانی در اقصی نقاط شهرها و روستاهای استان گفت: دریافت هزینه "خدمات مستمر" یا "آبونمان"یک سرویس عمومی است که در راستای حفظ، نگهداری، امدادرسانی و ایمنی شبکه گاز سراسر کشور استفاده می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، سید احمد علوی با اشاره به درست بودن رای دیوان عدالت اداری در بحث "آبونمان" اظهار کرد: این موضوع باید از سوی شورای اقتصاد مطرح و تصویب می‌شد اما شورای هدفمندی با اینکه اجازه تصویب یا لغوی درباره آبونمان را نداشت، درباره آن تصمیم گیری کرده بود و دیوان عدالت اداری به درستی نسبت به این موضوع معترض شد.

وی افزود: تصمیم گیری نهایی درباره آبونمان بر عهده شورای اقتصاد است؛ بنابراین موضوع دوباره در شورا مطرح و دریافت آبونمان با عنوان "هزینه خدمات مستمر" تصویب شد.

علوی با اشاره به رابطه مستقیم ایمنی تجهیزات و شبکه های گازرسانی کشور با دریافت خدمات مستمر"آبونمان" گفت: هزینه آبونمان یا خدمات مستمر برای حفظ، نگهداری، سرویس دهی، امدادرسانی، مقاوم سازی، پوشش، جلوگیری از خوردگی و ایمنی شبکه گاز سراسر کشور استفاده می‌شود. 

رئیس روابط عمومی و سخنگوی شرکت گاز خراسان رضوی اضافه کرد: براساس تصمیم دولت و همچنین تصویب شورای اقتصاد این مبلغ بدون هیچ گونه افزایش و با عنوان "هزینه خدمات مستمر" در قبوض درج می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: