• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-6685-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

یک فعال دانشجویی:

رسیدن به اهداف اجتماعی در پرتو قانون امکان‌پذیر است

مسوول واحد آموزش اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور گفت: رسیدن به اهداف اجتماعی در پرتو قانون امکان پذیر است.

صادق میرزایی در گفتگو با ایسنا منطقه خراسان، با بیان اینکه راه اصلاح مملکت در تخریب اموال عمومی و تشدید فضای امنیتی نیست، عنوان کرد: در پرتو فضای امنیتی، شفافیت به حداقل می‌رسد و تلاش‌ها برای اصلاح کم رنگ و در عوض سیکل معیوب تشدید می‌شود.

وی یادآورشد: در تهران شاهد بودیم مردم با آشوب طلبان همراه نشدند و این نشان دهنده بلوغ اجتماعی است، آشوب طلبان و تخریب گران اموال عمومی باید بدانند که در هرج و مرج هیچ‌کس نمی‌تواند به هدفش برسد.

وی ادامه داد: رسیدن به اهداف اجتماعی در پرتو قانون امکان پذیر است، پس برای برقراری مجدد حکومت قانون و آزادی باید نیروی انتظامی با متجاوزان برخورد کند.

این فعال دانشجویی کرد: شوک ناشی از نحو ارائه بودجه در تشدید نارضایتی های مردم بی تاثیر نبود، دولتمردان باید با صداقت و شفافیت با مردم صحبت کنند و توضیح دهند که وضعیت معیشت مردم چگونه خواهد شد و تعیین تکلیف سپرده‌های بانکی مردم باید هرچه زودتر انجام شود.

میرزایی با اشاره به اینکه اقدامات ضروری دستگاه‌ها به دولت محدود نمی‌شود،گفت: نمایندگان مجلس باید در مورد نحوه اصلاح بودجه و اینکه درباره روند کاهش تبعیض‌های اجتماعی چگونه عمل خواهند کرد، توضیح دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: