• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-7185-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

یک فعال سیاسی اصلاح طلب:

فقدان آیت‌الله هاشمی در آینده بیشتر مشهود می‌شود

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: در آینده فقدان حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در صحنه‌های سیاسی کشور بیشتر مشهود می‌شود.

سیدمجتبی سادات در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه خراسان، با بیان اینکه فقدان آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در صحنه ایجاد تعادل حوزه سیاسی کشور احساس می‌شود، اظهار کرد: ایشان در مبارزات مردم ایران حضور داشت و در رهبری امام خمینی(ره) و آیت‌الله خامنه‌ای مورد اعتماد بودند، وی همچنین مورد اعتماد روحانیون زیادی در کشور بودند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب بیان کرد: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی از متولیان انقلاب و متعهد به شعارها و قول‌های داده شده به مردم بودند و سعی می‌کردند در این جهت حرکت کنند.

سادات با تاکید بر اینکه آیت‌الله هاشمی فردی امین و خیرخواه برای کشور بود، عنوان کرد: بعد از جنگ نیز ایشان نقش مهمی در کشور داشتند، روند سازندگی از دوران ایشان رخ داد که دوره خوبی بود که تعاملاتی با کشورهای منطقه داشتند و اعتبارات جهانی برای کشور به دست آوردند و با وجود هر فشاری، سیاست را ترک نکردند.

وی یادآورشد: ایشان می‌توانستند از حداقل‌ها استفاده و تاثیر گذار باشد و یکی از خصوصیات ایشان این بود که خود را به مردم عرضه می‌کرد و قبل از فوت ایشان در مجلس خبرگان شخصیت مورد اعتماد مردم بودند و رای بالایی به ایشان ‌دادند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه در آینده عدم حضور ایشان در صحنه‌های سیاسی بیشتر دیده می‌شود، گفت: ممکن است فقدان ایشان تا به امروز تاثیر خود را در صحنه‌های سیاسی کشور نشان نداده ولی در انتخابات بعدی مجلس و ریاست جمهوری عدم حضور ایشان بیشتر مشهود می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: