• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-6990-5
  • خبرنگار : 15043
  • منبع خبر : ----

70 درصد جمعیت کاشمر از حمل و نقل عمومی محروم هستند

عضو شورای شهر کاشمر گفت: متأسفانه در حال حاضر 70 درصد جمعیت کاشمر از نعمت حمل و نقل عمومی محروم هستند.

حسن اعمی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با بیان اینکه در جهت رفع مشکلات مناطق حاشیه نشین قول‌های بسیاری داده شده که عمل نشده است، اظهار کرد: امیدوارم در رفع مشکلات حاشیه نشئت شرمنده مردم نشویم.

وی با اعلام اینکه گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات است اما تا وقتی دغدغه تمامی مسئولان حل مشکلات مناطق حاشیه نشین نباشد مشکلی رفع نخواهد شد، اظهار کرد: متأسفانه انسجامی به را رفع مشکلات مناطق حاشیه نشین وجود ندارد.

عضو شورای شهر کاشمر با اشاره به اینکه بسیاری از افراد کم بضاعت به حاشیه شهرها رانده شده‌اند، به آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و افزود: با وجود این‌که این افراد انسان‌های شریفی هستند اما اگر از نظر امکانات بهداشتی و رفاهی توجه نکنیم به زودی با مشکلات بسیاری مواجه خواهیم شد.

وضع بسیاری از روستاهای دور افتاده از مناطق حاشیه نشین کاشمر بهتر است.

وی با تأکید براینکه باید به مسائل فرهنگی توجه ویژه‌ای داشت، اظهار کرد: به‌رغم اینکه به بسیاری از خانه‌ها در مناطق حاشیه نشین گاز داده شده اما به برخی دیگر به بهانه اینکه خارج از محدوده هستند گاز نمی‌دهند.

اعمی با بیان اینکه باید امکانات اولیه زندگی را در مناطق حاشیه نشین فراهم کرد، گفت: وضع بسیاری از روستاهای دور افتاده از مناطق حاشیه نشین کاشمر بهتر است.

 وی با اشاره به اینکه بسیاری از مسئولان در زمان انتخابات به مردم قول‌هایی می‌دهند که بعد از مدتی آن‌ها را فراموش می‌کنند، افزود: این‌گونه رفتار نوعی بی‌اعتمادی را در بین مردم به وجود می‌آورد.

عضو شورای شهر کاشمر در ادامه با اعلام اینکه 70 درصد جمعیت این شهر از نعمت حمل و نقل عمومی محروم هستند، گفت: بسیاری از مناطق حتی در محدوده نیز تحت پوشش حمل و نقل عمومی نیستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: