• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-7585-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت:

آیت الله هاشمی سعی می‌کرد شکاف میان دو جناح را کاهش دهد

عضو شورای مرکزی اتحاد ملت گفت: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی سعی می‌کرد شکاف بین دو جناح را کاهش دهد.

مصطفی درایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی با توجه به تجربه و سابقه‌شان در زمان تاسیس، استقرار و ادامه نظام، اشراف جدی نسبت به مشکلات و آینده کشور داشتند. 

وی با اشاره به اینکه ایشان از نظر اجتماعی حرمت و جایگاه خاصی داشتند و با هوش سیاسی به مشکلات احتمالی جامعه توجه می‌کردند، خاطرنشان کرد: پیدا کردن این جایگاه برای هر شخصی نیاز به مقدمات گسترده‌ای و یکسری خصوصیات شخصی دارد و پیدا کردن جایگزین و بدیل برای ایشان مشکل است. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب بیان کرد: وقتی مشکلات سنگینی می‌کند و روند سیاسی و مدیریتی کشور دچار مشکل سخت می‌شد آقای هاشمی از شخصیت‌هایی بودند که کمک جدی به رفع و رجوع مسائل می‌کرد.

وی افزود: ما نقش ایشان را در سال 88 به خوبی مشاهده کردیم که وقتی قضایا به هم پیچیده شد، به جامعه آرامش و نشان دادند به مشکلاتی که در درون جامعه می‌گذرد آشنایی کامل و حساسیت ویژه دارند، در موقعیتی که اکنون قرار داریم، فقدان ایشان در جامعه کاملا حس می‌شود.

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت با بیان اینکه خاصیت آقای هاشمی این بود که سعی می‌کرد شکاف بین دو جناح را کاهش دهد، اظهار کرد: همیشه این حالت توازن را در ایشان می‌بینیم، ایشان سعی می‌کردند این دو جریان را متوازن نگه دارند و آقای هاشمی این نقش را به خوبی ایفا می‌کردند. 

درایتی بیان کرد: آقای هاشمی فراتر از این سلایق حرکت می‌کرد اگر چه گاهی رگه‌هایی از دلبستگی‌های ایشان به یک جریان دیده می‌شد، ولی به صورت مشهود تلاش می‌کرد طوری رفتار کند که میانجی میان جریان اصولگرا و اصلاح طلب باشد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: