• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-14586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

به میزبان مشهد برگزار می‌شود

کنگره بین‌المللی"استراتژی‌های پیشگیری برای عفونت های مرتبط با مراقبت از بیمار"

دومین کنگره بین المللی استراتژی‌های پیشگیری برای عفونت‌های مرتبط با مراقبت از بیمار به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دومین کنگره بین المللی استراتژی‌های پیشگیری برای عفونت‌های مرتبط با مراقبت از بیمار به همت گروه اطفال، عفونی، جراحی و با حضور دانشمندان و پژوهشگران داخلی و خارجی به منظور آشنایی با جدیدترین دستاوردهای پژوهشگران و محققان و بحث و تبادل نظر در زمینه پیشگیری از عفونت و مراقبت از بیمار، ۲۸ الی ۳۰ فروردین سال ۱۳۹۷ در مشهد برگزار می شود.

عفونت های بیمارستانی، بهداشت دست، عفونت های زخم جراحی، عفونت های کاتتر، عفونت های ICU و NICU و عفونت های ادراری از جمله محورهای این کنگره به شمار می رود.

در این کنگره علاوه بر حضور سخنرانان برجسته داخلی، سخنرانانی از کشورهای سویس، هنگ کنگ، آلمان، فرانسه، کانادا و  آمریکا حضور خواهند داشت.

پژوهشگران و محققان تا پانزدهم بهمن ماه مهلت دارند نسبت به ارسال مقاله اقدام کنند. همچنین برای اطلاع از جزئیات این کنگره می توانند به نشانی http://cong-phcai۲۰۱۸.mums.ac.ir/fa/page.php?rid=۱۴ مراجعه کنند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: