• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-5184-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

رئیس اتاق اصناف مشهد پاسخ داد؛

قیمت قالیشویی‌ها در ماه‌های پایانی سال افزایش می‌یابد؟

رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: با توجه به رقابتی بودن شرایط بازار به نفع واحدهای قالیشویی نیست که قیمت‌های خود را افزایش دهند.

محمود بنانژاد مشهدی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، درخصوص افزایش قیمت قالیشویی‌ها در ماه‌های پایانی سال اظهار کرد: صنف قالیشویی نرخ مصوب ندارد و اختیار قیمت به دست خود این افراد است و قیمت‌ها به صورت رقابتی تعیین می‌شود.

بنانژاد خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط بازار و رقابتی که در آن وجود دارد به نفع این واحدها نیست که افزایش قیمتی را لحاظ کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در استان ما قالیشویی‌های بسیاری فعال هستند و فضای رقابتی ایجاد شده است، بنابراین به صلاح نیست که افزایش قیمتی لحاظ شود، اگر یک واحد قیمت خدمات خود را افزایش دهد به ناچار به دلیل رقابتی بودن بازار دوباره به قیمت اصلی خود باز می‌گرداند.

رئیس اتاق اصناف مشهد در بخش دیگری از سخنانش در خصوص افزایش قیمت نان اظهار کرد: پرونده افزایش قیمت نان بسته شده و در حال حاضر قیمت آن ثابت است.

وی ادامه داد: طی صحبت‌های انجام شده این احتمال وجود دارد که برای صنف نانوایان یارانه‌ای را در نظر بگیریم و در اختیار آن‌ها قرار دهیم تا بتوانند هزینه‌هایی مانند سوخت این صنف را جبران کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: