• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9610-4891-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

رئیس اتحادیه هتل‌داران استان:

راه‌اندازی تله‌کابین در مشهد یک روز ماندگاری مسافران را افزایش می‌دهد

رئیس اتحادیه هتل‌داران استان گفت: راه‌اندازی تله‌کابین در مشهد باتوجه به اقلیم و باغاتی که در اطراف این شهر وجود دارد می‌تواند ماندگاری مسافران را یک روز افزایش دهد.

محمد قانعی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: بسیاری از سفرهای خارجی به مقصد امارات و ترکیه انجام می‌گیرد، در صورتی که باید اشاره کرد که این کشورها جاذبه‌های خاصی ندارند که کشورما از آن‌‎ها بی‌بهره باشد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مردم با هدف خرید یا شرکت در یک کنسرت به این کشورها سفر می‌کنند، ادامه داد: باتوجه به این امر، چرا فضایی را در داخل کشورمان برای بحث خرید و کنسرت فراهم نکنیم، باید اشاره کرد که کشور ما فضای بهتری را برای گردشگران از نظر رعایت موازین فرهنگی و مهمان‌نوازی دارا است.

قانعی یادآور شد: ما می‌توانیم با ایجاد فضای شاد و متنوع‌تر، افزایش ماندگاری مسافران را داشته باشیم برگزاری جشنواره‌های فرهنگی، هنری و موسیقی و برپایی آیین‌های محلی می‌تواند ماندگاری مسافران را افزایش دهد، حتی راه‌اندازی تله‌کابین در مشهد باتوجه به شرایط اقلیمی که در اطراف مشهد وجود دارد می‌تواند ماندگاری مسافران را یک روز افزایش دهد.

این هتلدار مشهدی بیان کرد: در برخی موارد در هتل‌ها مشاهده می‌کنیم که والدین بدون فرزندان خود به مشهد سفر می‌کنند وقتی با این مسافران صحبت می‌کنیم عنوان می‌کنند که فرزندان حاضر نمی‌شوند برای طولانی‌مدت و بیش از یک روز به مشهد بیایند.

وی افزود: اگر ماندگاری مسافران از 2 روز به 4 روز افزایش یابد، سطح اشغال هتل‌ها از 50 درصد به 100 درصد خواهد رسید، ضمن اینکه باید اشاره کرد مسافرانی که برای یک شب در هتل اقامت اقامت می‌کنند تا زمانی که با خدمات یک هتل آشنا شوند قطعا هزینه‌های بیشتری را هم بر خود و هم بر ما تحمیل می‌کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: