• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-7988-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

محسن خبیری:

داور اشتباهاتی داشت/ چرا دیدار فرش‌آرا و آتلیه همزمان نبود؟

سرمربي تيم فوتسال فرش‌آرا مشهد گفت: لياقت پيروزي در اين ديدار راداشتيم، اشتباهات داوري در اين بازي تاثيرگذار بود.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، محسن خبيري پس از شكست خانگي تيمش در هفته پاياني ليگ برتر اظهار كرد: بازي زيبا و جذابي را از دو تيم شاهد بوديم، تيم تاسيسات با توجه به هزينه‌ای كه در اين فصل انجام داده بود، تيم خود را براي قهرماني بسته بود و قطعا لياقت چنين جايگاهي را داشت.

وي ادامه داد: تيم تاسيسات در اين بازي به خوبي توانست از موقعيت‌های خود استفاده كند و بازي را به نفع خود به پايان برساند.

خبيري با انتقاد از فدراسيون فوتبال و كميته فوتسال بابت برنامه‌ریزی هفته پاياني ليگ برتر عنوان كرد: تمام فكر و ذهن مسئولين كميته فوتسال به بازي مس‌سونگون و شهروند ساري در تبريز معطوف شده‌بود، متاسفانه براي اين بازي داوراني را انتخاب كردند كه براي نخستين بار در اين فصل قضاوت مي‌کردند، استرس و نگراني در چهره هر دو داور كاملا مشهود بود و همين موضوع باعث شد اشتباهات زيادي را در طول مسابقه داشته باشند.

وي تصريح كرد: براي بازي فرش‌آرا و تاسيسات دريايي بايست داور باتجربه‌ای را انتخاب کنند تا مشكلي در جريان بازي پيش نيايد.

سرمربي تيم فرش‌آرا در خصوص دليل استفاده نكردن از سيستم پاورپلي در دقايق پاياني بازي خاطر نشان كرد: زماني از سيستم پاورپلي استفاده مي‌کنیم، كه در بازي چهارنفره نتوانيم موقعيت ايجاد كنيم، در دقايق پاياني موقعيت‌های خوبي را ايجاد كرديم كه متاسفانه وارد دروازه حريف نشد.

خبيري درباره عدم برگزاري همزمان بازي تيم آتليه طهران گفت: برايم جاي سوال دارد كه مسئولين فدراسيون اعلام كردند كه به علت همزماني دو بازي در قم اين بازي را ديرتر برگزار كردند، در صورتي كه بازي‌ تيم هيات فوتبال قم در سالني جدا برگزار مي‌شد و بازي‌ آتلیه طهران در سالن ديگر، نمي‌دانم چرا در هفته پاياني هر دوتيم در يك سالن ديدار‌های خود را برگزار کردند.

وي در خصوص سطح فني ليگ برتر در اين فصل ازرقابت‌ها خاطرنشان كرد: قطعا براي كمك به فوتسال بايد تمام شرايط را فراهم كنيم، خوشبختانه پتانسيل بالايي در سطح كشور داريم و بايد به گونه‌ای عمل كنيم كه بتوانيم جايگاه خود را در آسيا حفظ كنيم، اگر غفلت كنيم اين جايگاه‌ در آسيا به خطر خواهد افتاد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: