• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-8385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

۲۲ دی ماه آخرین مهلت ثبت نام اتباع خارجی در طرح آمایش ۱۲

مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: آخرین مهلت مراجعه اتباع خارجی دارنده کارت آمایش مرحله 10 و 11 به دفاتر کفالت و نوبت دهی آن ها 22 دی ماه است.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، محمد عجمی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون 84.6 درصد اتباع خارجی مجاز ساکن استان برای دریافت کارت آمایش مرحله دوازدهم از طریق دفاتر کفالت نوبت دهی و بخشی هم کارت آمایش جدید را دریافت کرده‌اند، خاطر نشان کرد: بر اساس آمارها از اول آبان ماه که طرح آمایش مرحله 12 آغاز شده  تا کنون 127 هزار نفر از این اتباع خارجی به دفاتر کفالت مراجعه کرده و اطلاعات آنان به صورت کامل دریافت شده است.

مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: از این تعداد تاکنون کارت‌های آمایش 120 هزار نفر صادر و تحویل شده است.

عجمی اظهار کرد: سال گذشته در همین زمان 120 هزار نفر از این اتباع خارجی برای دریافت کارت آمایش مرحله یازدهم اقدام کرده بودند که امسال رشد خوبی دارد.

وی ادامه داد: در این  دوره علاوه بر کسانی که کارت آمایش مرحله یازده را داشتند اتباع دارنده کارت آمایش مرحله دهم که در دوره 11 شرکت نکرده بودند هم می توانستند مراجعه و در طرح آمایش مرحله 12 اقدام کنند که این خود از جمله علل این رشد است.

مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر اینکه تا 22 دی ماه اتباع می‌توانند با مراجعه به دفاتر کفالت نوبت دهی شوند، افزود: تا 30 دی ماه هم تمامی کارت‌ها صادر و تحویل می‌شود و این مهلت قابل تمدید نیست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: