• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-8585-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

دبیر پیشین مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد:

آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی وحدت‌آفرین بود

دبیر پیشین مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد گفت: آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مورد قبول اکثر گروه‌های سیاسی از جمله اعتدالگرا، اصلاح طلب و بعضا اصولگرا بود.

علیرضا قهرمان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی اظهار کرد: فقدان آقای هاشمی رفسنجانی در همه عرصه‌ها محسوس است و ظلم است که وجود ذی‌قیمت ایشان را تنها در یک عرصه منحصر بدانیم.

وی ادامه داد: آیت الله هاشمی رفسنجانی  در تمامی عرصه‌ها حضور داشتند و در بعد سیاسی به صورت مشخص و متمایز فقدان ایشان بیشتر احساس می‌شود.

دبیر پیشین مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد عنوان کرد: در دوران پس از انقلاب در دولت مرحوم آقای هاشمی که معروف به دولت سازندگی بود با شرایطی که بعد از جنگ وجود داشت و زیرساخت‌ها آسیب دیده بود و تحریم‌ها و فشار جنگ کمر کشور را خم کرده بود آیت الله هاشمی توانستند با تدبیر خود وکمک رهبری و دولت وقت بر مشکلات فایق آیند.

قهرمان بیان کرد: نقش ایشان به عنوان عنصری وحدت‌آفرین و مورد قبول اکثر گروه‌های سیاسی از جمله اعتدالگرا، اصلاح‌طلب و بعضا اصولگرا بودند و بدنه اصلی اصولگرا هم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان یاران صدیق قبول داشتند.

وی یادآورشد: آیت‌الله‌هاشمی با وجود بی مهری‌هایی که از سوی برخی افراد می‌دیدند، هیچ وقت بازی را به هم نزدند و دستاوردهای نظام را زیر سوال نبردند و این‌ها گوشه‌ای از راه و مشی آیت الله هاشمی است و به ویژه مشی ایشان در اعتدال، میانه روی و عقلانیت بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: