• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-9788-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

خادم: امیدوارم کشتی ایران متضرر نشود

رئيس فدراسيون كشتي گفت: كشتي پهلواني در چند سال اخير پيشرفت قابل قبولي داشته‌است.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، رسول خادم در خصوص برگزاری مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در مشهد  اظهار كرد: مسابقات كشتي پهلواني به لحاظ كيفي نسبت به دوره‌های گذشته سطح بالايي داشت و تمام كشتي‌گیران با آمادگي بالايي خود را براي اين مسابقات آماده كرده بودند.

وي ادامه داد: قهرمانان زيادي امسال در اين مسابقات شركت كردند و از انگيزه بالايي برخوردار بودند تا بتوانند در كشتي‌های قهرمانی هم حضور داشته‌باشند.

خادم در خصوص اعتراضات به فینال مسابقات خاطرنشان كرد: فراز و نشيب‌هایی كه در رقابت به وجود آمده بود، طبیعت ورزش است ولی آنچه اهمیت دارد، خلق و خوي پهلواني مهم‌ترين مسئله است.

رئيس فدراسيون كشتي تصريح کرد: در كشتي و ساير رشته‌ها نتيجه مهم است ولي در كشتي پهلواني اخلاق مهم‌ترین موضوع است. كشتي پهلواني پيشرفت قابل قبولي در اين چند ساله داشته، تمام تلاش خود را خواهيم كرد كه بتوانيم اين روند را ادامه دهيم.

خادم در خصوص بحث تعليق كشتي و مشكلاتي كه براي اين فدراسيون به وجود آمده است عنوان كرد: موضوع بحث تعليق فدراسيون كشتي ايران همچنان ادامه دارد و اميدوارم شرايط به گونه‌ای رقم بخورد که كشتي ايران ضرر نكند.

وي در پايان در خصوص رئيس هيات كشتي استان و بحث دو شغل بودن رياضي، رییس هیات کشتی خراسان رضوی عنوان كرد: قانون در اين خصوص اعلام كرده كه ریاست هيات شغل به حساب نمي‌آید و در حال حاضر در سراسر استان افرادي كه رياست هيات كشتي را قبول كرده‌اند به صورت افتخاري در حال فعاليت هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: