• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-2888-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

مدیر تیم مشکی‌پوشان خبر داد

لوگوی شهرداری مشهد روی لباس مشکی‌پوشان

مدیر تیم مشکی‌پوشان از قرار گرفتن لوگوی شهرداری روی لباس این تیم از بازی بعدی خبر داد.

آرمین رهبر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص اخراج محمدحسن رجب‌زاده، مربی تیم مشکی‌پوشان در جریان دیدار این تیم در برابر تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: دیدار مشکی‌پوشان و تراکتورسازی شرایط خاصی داشت، با اینکه داوری این دیدار مورد خاصی نداشت اما نیمکت ما نیمکت جوانی است. در چند نوبت تیم داوری به رجب‌زاده تذکر داد و در نهایت اخراج مربی مشکی‌پوشان رقم خورد.

مدیر تیم مشکی‌پوشان در خصوص قطع شدن بازی توسط داور مسابقه در ابتدای این دیدار گفت: از مسئولین محترم آستان قدس که برای برگزاری این دیدار تلاش کردند تشکر می‌کنم اما قانون می‌گوید فقط نماینده فدراسیون و نماینده هیات فوتبال باید در کف زمین حضور داشته‌باشند. حتی اگر رییس هیات فوتبال استان هم در هنگام حضور نماینده‌اش بخواهد کف زمین باشد خلاف قانون است و به بالا مشایعت می‌شود.

وی افزود: حتی هیچیک از نیروهای حراست هم نباید در هنگام برگزاری مسابقه کف زمین باشند، در نیمه نخست و در ابتدای این دیدار مسئول ورزشگاه امام رضا (ع) کف زمین بود و نماینده فدراسیون پس از اینکه متوجه شد به وی اعلام کرد که باید بالا برود. 

رهبر با اشاره به فوتبالی بودن شهردار مشهد، در خصوص حضور وی در رختکن تیم مشکی‌پوشان تصریح کرد: شهردار برای روحیه دادن به بازیکنان به رختکن آمد، ایشان دوست دارد به تیم‌های پدیده و مشکی‌پوشان کمک کند و در همین رابطه قرار شد از بازی بعدی با لوگوی شهرداری در مسابقات شرکت کنیم. فضای شهری نیز از این به بعد برای بازی‌های خانگی پدیده و مشکی‌پوشان فوتبالی‌تر خواهدبود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: