• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-4388-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

مهاجری: خدا نگذرد از کسانی‌که پدیده را به این روز انداختند

سرمربی تیم فوتبال پدیده می‌گوید: خدا نگذرد از کسانی که تیم ما را به این روز انداختند. تیم ما داشت سهمیه می‌گرفت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا مهاجری که با لپ تاپ برای نشان دادن صحنه‌های اشتباهات داوری به نشست خبری بعد بازی تیمش مقابل تراکتورسازی آمده بود اظهار کرد: باید چه کار کنم؟ باید به تراکتور تبریک بگویم؟ خدا نگذرد از کسانی که تیم ما را به این روز انداختند. تیم ما داشت سهمیه می‌گرفت. کاش این بازی را نتیجه می‌گرفتم و بعد صحبت می‌کردم. عوامل متعددی رخ داد تا به امروز رسیدیم.

او افزود: شب قبل از بازی باید تا ساعت ۱۱ شب با بازیکنم صحبت کنم و قسم بخورم که قرار است مشکلات مالی ما حل شود.

سرمربی پدیده در حالی که صحنه‌های بازی را پخش می‌کرد ادامه داد: از دقیقه ۱۲ بازی بر بازی مسلط شدیم. یکی دو موقعیت مناسب هم داشتیم که استفاده نکردیم. سه صحنه حساس در این بازی رخ داد. در همان نیمه نخست به واسطه شدت خطا باید دروازه‌بان تراکتور اخراج می‌شد اما داور خیلی راحت از این صحنه گذشت اما در سوی دیگر ۲ کارت زرد راحت به مرادمند داده‌شد تا از ابتدای نیمه دوم اخراج شود.

او افزود: روی قاضی اینقدر راحت پنالتی شد اما می‌بینیم که داور می‌گذرد و سوت نمی‌زند. کاش کارشناسان صادقانه نظر دهند. در بازی با استقلال بحث بر سر این است که چرا پنالتی تکرار نشد، اما می‌بینیم که هیچکس یادش نیست که اصلا پنالتی نبود.

مهاجری ادامه داد: در همین بازی گل نخست تراکتور را ببینید. داور ۱۰ متر جلوتر برای تراکتور ضربه را کاشت. خدا پدر تماشاگر مارا بیامرزد که انقدر باشعور است و با وجود این مشکلات یک کلمه توهین نکردند.

او گفت: داور تاخیر گلر تراکتور را خطا می‌گیرد، اما بعدتر کمک‌داور می‌گوید من آفساید گرفتم؟ چطور ممکن است این اتفاقات؟ مشکل رفتن و ماندن است؟ خب خداحافظ شما اما چطور ممکن است با این شرایط بلند شویم؟ روزی هشت ساعت کار می‌کنیم و در نهایت این اتفاقات رقم می‌خورد.

مهاجری تاکید کرد: مرادمند چطور اخراج شد؟ روی چه خطایی اخراج شد؟ آیا این اشتباه هست یا نه؟

او در پاسخ به این سوال که چرا بازیکنانش مثل اکبر صادقی با روزهای خوب خود فاصله گرفته‌اند، گفت: نمی‌خواهم اسم ببرم چون بحث یک بازیکن نیست. شب می‌خوابی چهارم جدولی و صبح بیدار می‌شوی چندین پله سقوط کرده‌ای. دیگر چه انگیزه‌ای می‌ماند؟ تیم را با همه این مشکلات جمع می‌کنی و مقابل نفت آبادان به میدان می‌روی و به بهترین شکل پیروز می‌شوی اما حتی یک پاداش هم جور نمی‌شود که به تیم بدهی. سه بازیکنی که نیم‌فصل آمده‌اند یک ریال نگرفته‌اند، حتی به شوخی گفتم حسین فاضلی خجالت بکش حداقل خروج از استانت را که باشگاه داده اما گفت، نه آقا رضا همان را هم از جیب دادم. بازیکنانم کمتر از ۲۰ درصد گرفته‌اند. صادقی یکی از تاثیرگذارترین بازیکنانم است، ببینید چه اتفاقی افتاده که مرادمند، عباسیان، خلعتبری، قاضی و ... به این روز رسیده‌اند. ۵۰ میلیون نداشتیم که اکبر ایمانی را نگه داریم. یک بار باید این حرف‌ها گفته شود، بعد از بازی استقلال می‌خواستم استعفا کنم. نمی‌توانم معجزه کنم. ۷ سال است دارم کار می‌کنم و کارنامه‌ام مشخص است، اما معجزه که شدنی نیست. هنوز هم دیر نشده و باید از آبرویمان دفاع کنیم.

مهاجری خاطرنشان کرد: از اردوی کیش که نیم‌فصل رفتیم قرار بوده پول تزریق کنیم، هنوز که هنوز است پولی به تیم داده نشده‌است. من باید روی مسائل فنی تیمم تمرکز کنم نه این صحبت‌ها. بازیکنم به خاطر ۳۰ میلیون بدهی مالیاتی حسابش بسته‌شده، واقعا چنین بازیکنانی تمرکز دارند؟

او در پایان گفت: بازیکنانم را تیم‌های دیگر می‌خواستند. شهاب گردان را سپاهان، قاضی را استقلال و چند تیم هم به دنبال خانزاده و خلعتبری بودند. اینها معرفت به خرج دادند و نرفتند، نباید پاسخ این معرفت‌ها را می‌دادیم؟ وقتی بازیکن پولش را نگرفته چه می‌توان گفت؟

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: