• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 9611-5891-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برنامه‌ریزی برای سفرهای ریلی نوروز تشریح شد

حرکت روزانه ۲۷ قطار به سمت مشهد/ آغاز بلیت‌فروشی از فردا

همان طور که پیش از این نیز راه‌آهن اعلام کرده بود فروش بلیت سفرهای نوروزی از ۸ صبح فردا فقط برای سفر به مشهد آغاز خواهد شد.


به گزارش ایسنا، طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مسافرانی که قصد دارند حدفاصل روزهای ۲۵ اسفندماه سال ۱۳۹۶ تا ۱۵ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۷ به مشهد سفر کنند می‌توانند از ۸ صبح فردا نسبت به خرید بلیت قطارهای مورد نظر خود به شکل حضوری یا اینترنتی اقدام کنند.


شرکت رجا نیز در این زمینه اعلام کرده که روزانه ۲۷ قطار از این شرکت به سمت مشهد حرکت خواهد کرد که از این تعداد ۱۱ قطار برای مسیر تهران – مشهد و ۱۶ قطار در دیگر کمربندی‌های ریلی استفاده خواهند شد.


رجا همچنین گفته که روزانه حدود ۵۰ قطار بین شهری این شرکت در ایام نوروز میان مناطق مختلف سفر خواهند کرد.


همچنین با توجه به امکان به وجود آمدن بازار سیاه برای برخی از مسیرهای پرترافیک اعلام شده که باید در هنگام خرید بلیت اطلاعات کارت ملی با بلیت مطابقت پیدا کند در غیر این صورت مسافران امکان سوارشدن به هیچ یک از قطارها را نخواهند داشت.


پس از فروش بلیت قطار به سمت مشهد از روز دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه نیز فروش بلیت قطار برای دیگر مسیرها آغاز خواهد شد و تا زمان پایان یافتن بلیت‌ها ادامه پیدا خواهد کرد.


راه‌آهن اعلام کرده که بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار صندلی ظرفیت ناوگان مسافری ایران برای سفرهای نوروزی سال ۱۳۹۷ خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: