• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-5388-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

حواشی مجمع انتخابی رییس هیات کاراته خراسان رضوی

مجمع انتخاباتی هیات کاراته خراسان رضوی با حواشی همراه بود. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مجمع انتخاباتی ریاست هیات کاراته خراسان رضوی با حضور فرجی، ریاست فدراسیون کاراته، سلماسی، رییس کمیته امور استان‌های فدراسیون کاراته، صبوریان، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، زارعی، معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و کاندیداها ظهر امروز در سالن نشست‌های خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد.

در ابتدای جلسه اعلام شد کاندیداهایی که می‌خواهند انصراف دهند، پیش از آغاز صحبت‌هایشان انصراف دهند. 

نوید ایزدی‌مهر، بر اساس حروف الفبا نخستین کاندیدایی بود که نوبت صحبت داشت. وی در آغاز صحبت‌هایش به انتقاد از مدیریت گذشته کاراته استان پرداخت اما صبوریان صحبت‌های وی را قطع کرد و اعلام کرد: کاندیداها صرفا باید به بیان برنامه‌های خود بپردازند و نقد گذشته به زمان و مکان دیگری باید موکول شود.

محمد حجتیان، دیگر کاندیدای ریاست هیات کاراته خراسان رضوی اظهار کرد: قبل از هر موضوع و برنامه‌ای باید همدلی داشته‌باشیم تا قدمی مثبت برداشته‌شود. بیش از ۳۵ سال حضور مستمر در کاراته داشته‌ام و از خانواده‌ای اهل ورزش و فعال در کاراته به صحنه آمدم. از سال ۶۷ به عضویت تیم ملی جوانان درآمدم و تا سال ۱۳۸۲، عضو ثابت تیم ملی کاراته ایران بودم. تابحال سرپرست هیات هندبال نیز بوده‌ام.

وی افزود: کاراته استان نیاز مبرمی به پوست‌اندازی دارد، باید مربیان کاراته استان آموزش یکدست داشته‌باشند. از تیم‌های پایه استان حمایت ویژه‌ای باید صورت گیرد. همچنین در لیگ‌های معتبر نیز قطعا شرکت خواهیم‌کرد‌، اگرچه امروز به زنگ تفریح تیم‌های نه‌چندان معتبر تبدیل شده‌ایم که باید احیا شود.

حجتیان تاکید کرد: در صورت موفقیت و اعتماد مجمع تا پایان سال ۹۷ در تمامی رده‌های سنی تیم‌های خراسان را در دو بخش آقایان و بانوان راهی لیگ‌های کشوری می‌کنم.

پس از حجتیان، نوبت به سعید رزم‌آرا رسید تا از دوران حضورش بر مسند کاراته استان دفاع کند و به بیان برنامه‌های آتی خود بپردازد. 

رزم‌آرا اظهار کرد: هیات را در سال ۸۶ به صورت پلمب شده تحویل گرفتیم. موفقیت این دهه برای کاراته تنها با همدلی به دست امد. ۴ سال قبل قول دادم که کاراته‌کاهای خراسانی به تیم ملی برسند که این مهم رقم خورد.

وی افزود: در نیشابور پایگاه قهرمانی ایجاد شده و در شهرستان‌های مختلف فعالیت آغاز شده‌است.

بخش اعظم صحبت‌های سعید رزم‌آرا در خصوص کارنامه خود و مربوط به گذشته بود، اما مدیرکل ورزش و جوانان و ریاست فدراسیون اعتراضی به این موضوع نداشتند و رییس فدراسیون در تایید صحبت‌های رزم‌آرا گفت: رزم‌ارا به عنوان رییس هیات می‌تواند گزارش عملکرد خود را به مجمع ارائه کند و برای دوره بعدی انتخابات فدراسیون کاراته خود من هم می‌توانم به عنوان رییس فدراسیون به گزارش عملکرد بپردازم.

پس از رزم‌آرا، سعید صادقی و عماد محمدزاده دیگر کاندیداهای ریاست هیات کاراته خراسان رضوی نیز به بیان صحبت‌های خود پرداختند.

عماد محمدزاده اظهار کرد: اینکه هر بار ما در انتخاباتی شرکت می‌کنیم، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی می‌گوید وقت کم است و رییس فدراسیون بلیت برای بازگشت دارد حرف زیبایی نیست و زیبنده یک مجمع انتخاباتی که ۴ سال قرار است سرنوشت یک رشته ورزشی را در استان رقم بزند، زیبا نیست. 

در پایان صحبت کاندیداها، نوید ایزدی‌مهر، سعید صادقی، یوسف گواه و عماد محمدزاده به نفع حجتیان، دیگر کاندیدای انتخابات انصراف دادند تا ادامه رقابت میان حجتیان و رزم‌آرا باشد.

پس از برگزاری رای‌گیری، محمد حجتیان با کسب اکثریت ارا برای ۴ سال به عنوان رییس هیات کاراته خراسان رضوی انتخاب شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: