• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-7784-5
  • خبرنگار : 15262
  • منبع خبر : ----

علت قطعی آب برخی مناطق مشهد چیست؟

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مشهد عنوان کرد: امشب آب برخی مناطق قطع شده که توصیه ما به مصرف‌کنندگان آب این است که به مقدار مورد نیاز، آب ذخیره کنند.

محمدزاده در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: قطعی آب در مناطق خیابان دانش شرقی تا هفده شهریور و کوچه‌های جنوبی، از خیابان امام رضا(ع) 2 تا 12 و حاشیه و فرعی‌های آن، خیابان عنصری از امام رضا(ع) تا هفده شهریور و کوچه‌های جنوبی، خیابان امام رضا(ع) 18 و کلیه فرعی‌ها و خیابان هفده شهریور از میدان تا هفده شهریور 11 بوده است.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مشهد با بیان اینکه در مناطق ذکر شده طی ساعات 22 تا 4 بامداد احتمال قطع و یا کمبود فشار آب وجود دارد، تصریح کرد: توصیه ما به مصرف‌کنندگان آب این است که آب به مقدار مورد نیاز ذخیره کنند.

وی با اشاره به علت قطعی آب در این مناطق خاطرنشان کرد: این امر در راستای مدیریت مصرف و بهبود شبکه‌های آب‌رسانی در سطح شهر انجام شده است؛ ما باید شبکه‌هایی به‌روزی داشته باشیم تا بتوانیم در تابستان آب رسانی خوبی را برای شهروندان صورت دهیم. در واقع این امر برای تعویض شیرآلات و... در نظر گرفته شده چون این وسایل عمر محدودی دارند.

محمدزاده با اشاره به اینکه بر اساس بررسی‌های فنی شبکه‌ها، اقداماتی صورت می‌گیرد و  به منظور بهبود وضعیت، قطعی آب را در مناطق موردنظر اطلاع رسانی می‌کنیم، عنوان کرد: اگر در زمان نوسازی شبکه‌ها نیازی به قطعی آب بود، ما از طریق شبکه‌‌ها و یا پیام صوتی بر روی تلفن ثابت منازل همان مناطق اطلاع‌رسانی می‌کنیم تا شهروندان آمادگی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: