• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-15486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دکتر پرویز محمودی، استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد درگذشت

دکتر پرویز محمودی، عضو هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پس از عمري تلاش در عرصه علمي، آموزشی و پژوهشی دارفانی را وداع گفت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روبط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر پرویز محمودی، عضو هیات علمی گروه آسیب شناسی دهان، فک و صورت دانشکده دندانپزشکی که عمر خود را در راه ارتقاء سلامت جامعه، تربيت دانشجويان، اجراي طرح‌هاي تحقيقاتي و خدمت صادقانه به مردم صرف کرده بود به دیار باقی شتافت.

دکتر پرویز محمودی متولد ۱۳۳۵ و دارای مدرک دکترای دندانپزشکی عمومی بود که از سال ۱۳۶۳ به صورت تمام وقت به عضویت هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد درآمده بود.

شادروان دکتر پرویز محمودی سرانجام پس از عمری تلاش در راه فرهنگ، علم، پژوهش و خدمت به مردم ۱۶ بهمن ماه چشم از دنیا فرو بست.

مراسم تشیع پیکر مرحوم دکتر پرویز محمودی روز چهارشنبه ۱۸ بهمن از ساعت۱۰ صبح  در صحن آزادی حرم مطهر رضوی برگزار شد؛ وی در صحن جمهوری به خاک سپرده شد.

همچنین مراسم بزرگداشت زنده یاد پرویز محمودی  روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ بهمن از ساعت ۱۹ الی ۲۱ در مسجد قبا واقع در بلوار خیام  برگزار می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: