• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-13590-5
  • خبرنگار : 15043
  • منبع خبر : ----

ورود دادستان کاشمر به موضوع گم شدن دکل‌های روشنایی استادیوم آزادی

پس از اینکه خبری مبنی بر گم شدن دکل‌های برق استادیوم آزادی کاشمر در خبرگزاری ایسنا منتشر شد برخی با ارسال پیامک‌هایی از خبرنگار این خبرگزاری خواستند پیگیر این موضوع نباشد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در همین خصوص برای پیگیری مجدد این خبر خبرنگار ایسنا به سراغ دادستان کاشمر به عنوان مدعی‌العموم رفته که وی خبر از پیگیری دکل‌های روشنایی استادیوم آزادی کاشمر را داد.

غلامرضا طالعی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه این برای اولین بار است که مسئول اداره ورزش و جوانان کاشمر چنین موضوعی را مطرح می‌کند، افزود: بیان کردن مطالبی این چنینی در رسانه ها مبنی براینکه چون تاکنون نیروهای قضایی و امنیتی در این خصوص سوالی نکرده‌اند، موضوع دکل های روشنایی استادیوم را پیگیری نکرده‌ام درست نیست.

وی با اشاره به اینکه بیان چنین مطالبی نشانه ضعف مدیریت یک مجموعه ورزشی است، افزود: این نشان می‌دهد این فرد مدیریتی نسبت به مجموعه خود ندارد.

دادستان کاشمر با بیان اینکه عنوان کردن چنین مطالبی نشان می‌دهد که این مدیر هیچ آگاهی از قوانین و مقررات و حیطه وظایف خود ندارد، تصریح کرد: وقتی یک مدیری مسئولیت اداره‌ای را متقبل می‌شود باید امور آن مجموعه از جمله ورزشکاران و فضاهای فیزیکی خود را به خوبی مدیریت و تدبیر کند.

وی با اعلام اینکه تاکنون موضوع دکل‌های روشنایی در هیچ کجا مطرح نشده است، افزود: اگر دکل‌هایی به اصطلاح گم شده مدیر مجموعه موظف بود به دستگاه قضایی اطلاع دهد و پیگیر باشد.

طالعی با اشاره به اینکه براساس پیگیری‌های انجام شده مانند اینکه اختلافاتی داشته‌اند که اگر بوده باید هرچه سریع‌تر رفع شود اما هنوز اطلاع دقیقی از اصل موضوع نداریم، بیان کرد: اولین وظیفه مدیر اداره ورزش و جوانان این بوده که با مسئولان خود در اداره کل هماهنگ بوده و اگر سرقت شده به دستگاه‌های مربوطه اطلاع‌رسانی می‌کردند.

دادستان کاشمر با بیان اینکه به جد این موضوع را پیگیری خواهیم کرد، افزود: اگر در زمان قبول مسئولیت اگر این دکل‌ها نبوده باید مدیریت پیگیر می‌بودند.

وی با اعلام اینکه گزارش این موضوع  برعهده رئیس اداره ورزش و جوانان بوده است، گفت: حتی اینکه چرا تاکنون گزارش نکرده‌اند ممکن است تخلف و چه بسا جرم باشد که باید بررسی شود.

طالعی با اشاره به اینکه رئیس اداره ورزش و جوانان باید مستندات لازم را گردآوری کرده و به ما و مسئولان استان ارائه دهند، بیان کرد: هر مسئول باید آگاهی لازم را از مجموعه خود داشته باشد.

دادستان کاشمر با بیان اینکه پیگیر این موضوع خواهیم بود و اولین کسی که در صدر این موضوع قرار دارد خود مدیر اداره ورزش و جوانان است، افزود: حتی اگر مدیر این مجموعه مستندات لازم را ارائه ندهند خود ما پیگیر دکل های روشنایی استادیوم آزادی خواهیم بود.

برخی شنیده‌ها حاکی از آن است که روز گذشته مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان به طور سرزده از این اداره در کاشمر بازدید داشته است.

انتهای پیام

لینک های مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: